Kadeřnice prozradila, čím ji dokáží zákazníci pokaždé naštvat. Důvody jsou podivné

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Návštěva kadeřníka je pro každou ženu svátkem. Na pár hodin totiž nechá někoho dalšího, aby se o ni postaral a ona nemusela vůbec nic dělat. Navíc odchází s novým účesem, který jí možná pochválí její manžel či partner, což stoprocentně zlepší její náladu. Chovají se však všechny zákaznice podle představ kadeřnic? Jak potvrzuje jedna z nich, určitě ne pokaždé. 

Emily Rose se živí jako kadeřnice. Ráda se o své životní zážitky dělí na sociálních sítích, obzvlášť na TikToku, kde ji pod nickem @emilyyyroses sleduje 40 tisíc lidí. Na začátku prosince loňského roku zveřejnila video, na němž představila tři největší problémy, které má se zákazníky. Prezentace takzvaných „icks“ se v poslední době stala na TikToku populární a zástupci mnoha profesí se do nich vrhli.

FORUM 24 (Pavel Hofman)

Jako problém číslo jedna Emily uvádí zákazníky se špinavými vlasy. „Nechceme se dotýkat vašich špinavých vlasů, ale také to není dobré pro aplikaci barvy. Se špinavými vlasy se barva nebude dobře nanášet,“ vysvětluje kadeřnice.  Jako druhou nepříjemnou věc uvádí tiktokerka moment, který mnohdy nastává při mytí vlasů.

„Nedívejte se nám do očí, když se chystáme vám aplikovat šampon a při mytím samotném. Je to nepříjemné pro všechny, prostě se jen opřete a zavřete oči,“ vyzývá Emily. Její třetí „icks“ je ale zřejmě nejpodivnější. „Vadí nám, když přijdete pozdě a v ruce máte kávu v kelímku, ale pro nás jste žádnou nepřinesli,“ říká kadeřnice. „My taky milujeme kávu a potřebujeme kofein, abychom vám mohli udělat vlasy kvalitně,“ dodává.

Emily také rozčiluje, když si zákazníka otočí s celým křeslem a on se stále chce dívat do zrcadla. „Prosím, prosím, nedělejte to, je důvod, proč vám otáčíme židli,“ vysvětluje mladá žena.

Její příspěvěk vyvolal velkou debatu. Jedna z komentujících se například pozastavila nad „problémem“ s kávou. „Proč bych měla vyhazovat peníze za kávu, která by vám potenciálně nechutnala, nebo na kterou byste mohla být alergická. Když se opozdím, dám vám větší spropitné,“ napsala. Další se podivili nad tím, proč by si měli mýt vlasy před tím, než navštíví kadeřnictví. Navíc, když Emily ve svém příspěvku hovoří o nepříjemném pohledu do očí při umývání.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články