Miroslav Kalousek: Vláda lže ráno, v poledne i večer

Miroslav Kalousek (TOP 09)

Miroslav Kalousek | FOTO: TOP 09

Miroslav Kalousek (TOP 09) reagoval na svém Twitteru na zjištění serveru Aktuálně, že vláda nedisponuje žádnou analýzou neziskových organizací,  o níž chtěl premiér Andrej Babiš opřít případné rozpočtové škrty na neziskový sektor.

Miroslav Kalousek tuto zprávu okomentoval s tím, že k ní připojil i informaci o neexistující analýze církevních restitucí, kterou se vláda rovněž zaštiťovala.

Kalousek napsal:

„Vláda lhala o analýze církevních restitucí, přitom žádná neexistuje. Lhala o analýze neziskovek, žádnou nemá. Lžou ráno, v poledne i večer. Dopouštějí se zvůle a zaklínají se vylhanými analýzami.“

Ke komentáři Miroslava Kalouska je možné uvést, že dosud žádný představitel vlády nebyl tolikrát usvědčen z výmyslů jako Andrej Babiš.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]