Kam zmizela Monika Babišová? Paní premiérová mlčí i na instagramu

Monika Babišová (instagram)

Monika Babišová | FOTO: instagram

Ode zdi ke zdi. Tak se dá zhodnotit kariéra Moniky Babišové jakožto manželky předsedy vlády. Nejprve se po jeho boku prezentuje, jak jen to jde, zatímco instagramový účet plní tunami nevkusu, nebo se naopak zdá, jako by se za ní slehla zem. A v této fázi se nacházíme dnes.

Babišová se nesnaží podporovat manžela, neprezentuje se tak jako jiné manželky vysoce postavených politiků, víme o ní pouze to, že v lednu odletěla na exotickou dovolenou.

Manželka předsedy vlády na svých sociálních sítích obvykle zveřejňovala fotografie z různých party s kamarádkami, případně fotografie své rodiny nebo psa. Vkusu tam příliš nebylo. Když jí způsobil průšvih její kamarád zahradník Šablatúra, který psal o jejích kriticích, že jde o „chudobu na PC“, nastalo ticho, protože Monika zjevně dostala vynadáno.

Naposledy Babišová nahrála fotografii svého manžela, jak se nechal očkovat, čímž tedy alespoň takto podpořila kampaň, kterou je v České republice nutno vést – aby se lidé vakcíny nebáli. To je ale všechno. Babišová se nikde neangažuje ani neukazuje, čas od času poskytne rozhovor, jako když si na konci roku stěžovala, že nebude trávit Silvestra s přáteli, ale jen s rodinou, kvůli čemuž musí nakupovat.

Problémy Andreje Babiše se vrší a Monika mu zjevně v jejich řešení nepomáhá. Marketingový tým nejspíše nevěří, že by mu veřejné angažmá jeho manželky příliš pomohlo, jinak si tuto neaktivitu vysvětlit nelze.

Monika Babišová nejspíše brzdí v nekonečném zveřejňování záplavy nevkusu, ale ukazuje se, že za nimi toho příliš nezbylo.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články