Velmi hlasité NE hřmělo O2 arenou při koncertu legendární kapely Lucie. David Koller se zeptal publika: Máte rádi ANO? Reakce byla jasná a silná. Koller se „pověnoval“ i komunistům. Ty poslal do p*dele. „Rád bych poslal všechny komouše, co sedí odzdola až nahoru v politických funkcích, ve státní správě, rád bych je poslal do prdele,“ prohlásil známý hudebník, který proti komunistů a Babišovi vystupuje dlouhodobě.

Následně kapela zahrála skladbu Oheň vydanou v roce 1990. Píseň tehdy reagovala na konec komunistické totality. Koller k ní nyní řekl: „Mysleli jsme si, že ji budeme hrát těsně po revoluci, ale bohužel tihle komouši a bohužel i komouši ze Slovenska a jiní estébáci nás tady ovládají“. Nejznámější slova této skladby jsou: „Už se nechcem nikdy vracet. Tam, kde nám  bylo mizerně“. Video z koncertu najdete ZDE.

Koller je velkým kritikem komunistů. Stojí například za webem 90milionu.cz. Ten upozurňuje na fakt, že komunisté zavraždili 90 milionů lidí. Přehledným způsobem jsou na portálu přiblíženy zásadní osobnosti a zločiny komunismu. V závěru je možné najít také několik postav současné politiky, například bývalého komunistu a nyní prezidenta Miloše Zemana a jeho kolegu z předlistopadového Prognostického ústavu Václava Klause, bývalého prezidenta. Své místo tady má i Andrej Babiš, který je popisován jako synek z prominentní komunistické rodiny.

Ve vyjádření starém několik měsíců David Koller zdůraznil důležitost chodit k volbám. „Řítí se na nás různé volby a různí politikové s úžasnými sliby, až se chce plakat. Kdo na to zas nalítne? Stačilo by, kdyby každý, kdo ukradl více, než je zdrávo, šel na chvíli do tepláků. Jak dlouho už se soudy serou s Rathem a jak dlouho náš milovaný vůdce a estebajker ze slovenské země krade a mění lidi na vedoucích místech v přímém přenosu, jako by se nechumelilo? Kolik naše vítězné Čechy v boji proti totalitním hajzlům vydrží? To je na nás. Bohužel tahle nechutná parta stbáků je vytrvalá. Kolik jim dáme, tolik mají,“ napsal hudebník.

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
Další články autora
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora