Kateřina Jacques zřejmě zešílela. Běhala nahá po parku a nechala se při tom fotografovat

(Facebook)

Známá politička Liberálně ekologické strany Kateřina Jacques zřejmě zcela zešílela. V době, kdy kandiduje na kandidátce TOP 09 do Evropského parlamentu, se na veřejnosti svlékla a pózovala nahá před fotoaparátem ve Stromovce: Pak se vrhla do jezírka pro kachny. Údajně tím oslavila Mezinárodní den vody.

Na případ, který koluje po Facebooku zejména mezi voliči TOP 09 a sklízí údiv, upozornil již také bulvární web Blesk.cz, který z gustem publikoval celou sérií fotografií z facebookového profilu muže, který „oslavu vody“ s političkou absolvoval rovněž nahý.

Kateřina Jacques by zřejmě v každé civilizované zemi byla po takovéto rozpustilé akci z kandidátky konzervativní strany vyškrtnuta.

V každém případě je smutné, že své výrazné aktivity na podporu okupovanému Tibetu a ve prospěch hodnot polistopadové demokracie doprovází nyní akcí, která připomíná její někdejší méně inteligentní chování v éře, kdy byla členkou strany Zelených.

Kampaň Kateřiny Jacques za TOP 09 do Evropského parlamentu, kde tato strana zasedá ve frakci Evropské lidové strany s křesťansko-demokratickými formacemi z celé Evropy, má opravdu osobitý styl.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner