Kázání o útrapách sociálně slabých ze zadního sedadla limuzíny je ten nejmenší hřích Maláčové

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD / se svolením autora)

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová | FOTO: ČSSD / se svolením autora

Členka husté dvojky, jak sama o sobě mluví ministryně sociálních věcí Jana Maláčová, je od sobotního večera objektem debat na sociálních sítích. Upozornila na sebe videem, které si pořídila při cestě z Olomouckého kraje na zadním sedadle zřejmě vládní limuzíny. Bohužel Jana Maláčová má toho za sebou tolik, že nějaké kázání o problémech sociálně slabších obyvatel ze zadního sedadla limuzíny je její nejmenší hřích.

Pravděpodobně jde o jeden z posledních skandálků Jany Maláčové v rámci jejího pobytu ve sněmovně. Vystoupení Maláčové v autě je samozřejmě absurdní od začátku až do konce. Vypráví o problémech s nedostatečnou zdravotní péčí ve zmíněném kraji. Zapomíná, že je to její strana, která posledních osm let vede vládu nebo je koaličním partnerem. Doslova legrační je potom její poznámka s úšklebkem o tom, že si vyzkouší tu novou dálnici D1.

Premiér Andrej Babiš (ANO) (Evropská unie)

Maláčová si asi zrovna hrála na opozici, i když je to ona a její kolegové z ČSSD, kdo nechával Babiše a jeho ministry opravovat dálnici D1 nekonečně dlouho, a je to ona a její přátelé z ČSSD, kdo si nedělá nic z toho, že se ta nová opravená stará „déjednička“ začala rozpadat ještě před dokončením.

Jakkoliv je video Maláčové z limuzíny papalášské, je to jen drobnost proti tomu, čemu jako členka vlády přihlížela, pro co hlasovala, a je to doslova nic proti tomu, že z vlády estébáka, o kterém jeho syn říká, že ho nechal unést na Krym, neodešla, neprotestovala a nepožadovala konec vlády vedené takovým člověkem.

ČSSD má totálně mizivou předvolební kampaň. Jan Hamáček je zmizelý. Není vidět. Celá kampaň sociálních demokratů působí tak, jako by ČSSD definitivně rezignovala a přijala fakt, že v parlamentu končí, po vládním zážitku s Babišem. Jedinou výjimkou ve zmíněné mizivé kampani je „hustá dvojka“ Maláčová a Stropnický. Samozřejmě hlásají nesmysly, jsou totálně nedůvěryhodní a nulově autentičtí. Nicméně jsou tak skandální, že alespoň upozorňují na existenci ČSSD. Možná jako jediní sociální demokraté. Kritici, přejte Janě Maláčové jeden z posledních výletů.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]