Každá demokratická země má opoziční noviny. A my vám je vrátíme

FORUM 24 (archiv)

FORUM 24 | FOTO: archiv

Redakce deníku FORUM 24 se rozhodla vrátit Čechům noviny, které jim vzal v roce 2013 současný předseda vlády. Od srpna tohoto roku začne vycházet Týdeník FORUM, který budeme vydávat na novinovém papíře a který se nebude bát pojmenovat věci, o nichž současná tištěná média psát nemohou nebo nechtějí.

Noviny budeme vydávat v týdenní periodicitě, ale i tak říkáme: Vracíme Čechům noviny. Když se po roce 2013 největších mediálních domů v naší zemi chopili oligarchové, ztratila naše země velké opoziční noviny. A to jsme se rozhodli změnit.

Díky vám a vaší obrovské podpoře se nám podařilo vybudovat jeden z nejčtenějších zpravodajských webů v České republice. Pomozte nám i tentokrát a přispějte na vznik Týdeníku FORUM. Přispějte na číslo účtu 6018253329/0800 a podílejte se na vydávání Týdeníku FORUM. Děkujeme!

Transparentní účet zde

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]