Kde se vzal Babišův majetek? Poctivou cestou to nebylo. Týdeník FORUM chystá jedinečný seriál

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24

Premiér Andrej Babiš je jedním z nejbohatších Čechů. Často vypráví, jak si první peníze vydělal sbíráním tenisových míčků. Jak to bylo doopravdy? Jakým způsobem získal současný předseda vlády svůj majetek? Opravdu mu pomohli „švýcarští spolužáci“? S Týdeníkem FORUM můžete nahlédnout do pozadí toho, kde se Babišův majetek vlastně vzal. Chystáme sérii článků, z nichž první vyjde již ve čtvrtek 19. srpna. Předplaťte si Týdeník FORUM, ať o něj nepřijdete! Předplatné zde.

Vracíme Čechům noviny, to je motto nového Týdeníku FORUM. V těchto novinách si přečtete to, co by ještě před deseti lety bylo hlavním tématem všech velkých médií v zemi, a to včetně těch veřejnoprávních. Dnes bohužel není. Pátráme po tom, odkud vlastně skutečně pochází majetek Andreje Babiše. Jak se stát miliardářem a oligarchou? Musíte být Babiš! A jak to udělal on, to se dozvíte v Týdeníku FORUM, a to včetně zásadního dokumentu, který ukazuje, jaké výhody měl Babiš jako pracovník zahraničního obchodu v Maroku.

V prvním čísle také přineseme rozhovor Milana Tesaře s Vladimírem Mišíkem, který před časem vydal neuvěřitelně úspěšné album Jednou tě potkám, chystá další, ale zároveň oznámil, že ze zdravotních důvodů již nebude veřejně vystupovat. Vzpomínky i plány do budoucna, o tom bude interview v Týdeníku FORUM, který vyjde 19. srpna.

Tím zdaleka nekončíme. V Týdeníku FORUM najdete rozhovor s předsedkyní TOP 09 Markétou Pekarovou Adamovou a s kandidátem Pirátů a STAN na ministra zahraničí Martinem Dvořákem. Ten pro noviny připravila redakce serveru HlídacíPes.org, která se na tvorbě obsahu Týdeníku FORUM podílí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com