Kdo má svědomí, nemůže volit na Hrad komunistu Skálu 

Josef Skála (ČTK)

Josef Skála | FOTO: ČTK

Komunistická strana Čech a Moravy vyslala do prezidentských voleb bývalého místopředsedu a ultralevičáka Josefa Skálu. Dokonce ho vedení komunistů vybavilo sloganem „Nejste-li miliardář nebo tunelář – musí vyjít jako nejlepší volba“.

Jedná se o nehoráznost, komunistická strana se sice mění v bezvýznamný spolek, ale tady jde  o princip, že si vůbec něco takového dovolila. Josef Skála prohlásil o jednom z největších masových vrahů v lidských dějinách Stalinovi, že to byla rozporuplná osobnost. Člověk, který  svoji zemi změnil v jeden obrovský koncentrační tábor a zavraždil desítky milionů jejích obyvatel, byl zločinec, nikoliv eufemisticky řečeno rozporuplná osobnost. Je třeba nazývat věci pravými jmény. Uvědomme si, že soudruh Skála hájí komunistické zločiny, které byly plně srovnatelné s nacistickými!

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Tento kovaný komunista se také rád hlásí k vlastenectví. Toto jsou však jeho vlastní slova ze sedmdesátých let. „Internacionální pomoc SSSR a ostatních socialistických zemí v srpnu 1968 jsem přivítal s nadšením a ulehčením. Sovětská vojska jsem uvítal 21. srpna na úsvitu na ruzyňském letišti.“ Tvrdil rovněž, že s okupačními vojsky Varšavské smlouvy by v trvalém styku, pomáhal jim a spolupracoval rovněž s kolaborantskými médii, rádiem Vltava a časopisem Zprávy, které škodily vlastní zemi. Státní bezpečnost rovněž vedla Josefa Skálu jako svého ideového spolupracovníka. Proto Skála, který trvale zrazoval svoji vlast, nemá morální právo ohánět se vlastenectvím.

Moje rodina byla perzekuovaná rudým totalitním režimem. Můj otec byl ve vykonstruovaných politických procesech odsouzen v roce 1949 na doživotí a nakonec pobyl v komunistických lágrech 14 let, nedostal se domů ani na amnestii v roce 1960, kdy byla většina politických vězňů propuštěna. Proto je pro mě kandidatura tohoto člověka na prezidenta nepřípustná. Žádám tedy své spoluobčany, máte-li svědomí, nevolte komunistu Skálu.

Autor je středočeský krajský zastupitel za ODS.

 

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]