Kdo řekne komunistům dost? S úsměvem rozleptávají republiku

Vojtěch Filip a Andrej Babiš (ČT)

Vojtěch Filip a Andrej Babiš | FOTO: ČT

Legrace skončila. Komunisté nejsou žádná legrační parta starců, ze které si můžeme tak maximálně dělat legraci. Ne. Stále častěji ukazují, jak moc jsou nebezpěční pro budoucnost České republiky. Dovolují si stále více, i když volební výsledky jejich hlavního tábora, KSČM, jsou horší a horší. Podařilo se jim přeskupit a rozdělit na více partají. Do skupiny komunistů je tak nutné řadit i ANO, které vlastní záhadně zbohatnutý prominentní komunista a estébák Babiš. Když k tomu připočteme i prezidenta Zemana a skomírající ČSSD, jde o děsivou směs bolševiků, kteří vytrvale drolí demokracii v České rpeublice. A daří se jim.

V euforii z toho, jak se jim daří stále více rozleptávat tuto zemi, čas od času ujedou a zapomenou, že mají zatím dělat naivní partu důchodců. Například soudružka Konečná aktuálně přiznala, že jejím cílem je zničit kapitalismus a chce se zasadit o nastolení třídního boje. To vše za zhruba dvousettisícový měsíční plat od Evropské unie.

Není to tak dlouho, co šéf komunistů, estébák Filip, v přímém přenosu křičel na moderátorku České televize kvůli jeho výletu do Číny. Semelová dlouhodobě schvaluje vraždu Milady Horákové a obhajuje masového vraha Gottwalda. Jedním z vrcholů a zároveň důkazem drzosti soudruhů je jejich další okradení církví.

v 90. letech panovalo přesvědčení, že komunisté jsou už neškodná parta důchodců, která postupně tak nějak přirozeně zmizí. To všechno byl omyl. Odpočívali a přeskupovali síly. Ovládli celé politické spektrum, od krajní levice (KSČM), přes levici (ČSSD), po firmu vydávající se za pravicové hnutí (ANO). Všechny tři subjekty je nutné řadit do stejné kolonky: bolševici.

Teď už je to jasné. Komunisté nezmizeli. Jsou zpět a mají největší sílu od roku 1989. Po revoluci se nedočkali prakticky žádného trestu za 40 let teroru a vražd. A to byla velká chyba. Oklepali se, změnili strategii a znovu nám vládnou v plné síle.

Až přijdou s návrhem zákona o znárodnění strategických podniků nejprve, budeme také mlčet? Až přijdou s návrhem zákona na znárodnění průmyslových podniků, budeme také mlčet? A začnou zavírat odpůrce, budeme také mlčet?

Odkopaným bolševikům je nutné konečně říci jasné STOP! Vraťte se zpátky do pekla.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner