Když krade premiér, můžu taky, hájil se muž, který vzal jídlo v samoobsluze

ČTK

Ilustrační foto | FOTO: ČTK

V samoobsluze v centrum Zlína proběhla podle Týdeníku policie krádež s bizarním způsobem obhajoby. Muž, který si vzal čokoládový krém, který neměl v úmyslu zaplatit, přivolaným policistům sdělil, že když krade český premiér, může i on.

Hlídka MP Zlín byla podle zprávy z 8. ledna přivolána do velkoplošné samoobsluhy v centru Zlína, kde byl přistižen při krádeži čokoládového krému třiadvacetiletý muž z okresu Přerov.

„Ten se k protiprávnímu jednání doznal a odůvodnil je tím, že když je pod vlivem návykové látky, tropí hlouposti (velmi volně přetlumočeno z použitých vulgárních výrazů). Dále pak své vyjádření odhodlaně doplnil tvrzením, že když krade předseda vlády, bude on také,“ uvádí Týdeník policie.

Jelikož se jednalo o přestupek, jednání zadrženého muže budou řešit správní orgány.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner