Když přijde Babiš mezi studenty, je to paráda. Důkazem je video hnutí ANO

Pokud by si někdo myslel, že Andrej Babiš čelí při návštěvě mezi občany nějaké kritice, musí být zklamán. Jak dokazuje video, které pořídili zaměstnanci hnutí ANO při návštěvě ministra financí na univerzitě v Hradci Králové. Ze záběrů, které umně Babišovi píáristé sestříhali, celá akce budí dojem, že kam oligarcha přijde, tam panuje skvělá nálada a všichni jsou perfektně naladěni. I na smích se dostalo.

Natěšení studenti zaplnili přednáškovou místnost a čekali na příchod pana ministra. „Potřetí na univerzitě v Hradci Králové, tentokrát na žádost studentů o zahraniční politice. Aula byla našlapaná, plná budoucích politologů, pedagogů, ale i lékařů,“ pochvaloval si Babiš. „Všichni pozorně poslouchali a pak se do mě někteří pustili. Otázky byly samozřejmě i osobní. A některé evidentně dopředu precizně připravené,“ dodal.

Ty nepříjemné ovšem kamera samozřejmě nezachytila, nebo ani žádné nepřišly. V tak přátelské atmosféře by také bylo s podivem, že by někdo chtěl rušit pohodu.  „Říkal jsem svoje názory na brexit, Evropu, na naši roli v diplomacii. Jakým směrem ta Evropa jde. Debata byla intenzivní,“ zprostředkovává debatu Babiš ve videu. „Studenti se ptali i na soukromé věci i politické, byl jsem celkem spokojený,“ spokojeně přiznal.

Nemohl ale chybět ani dotaz na možný konec v politice, který se poslední týdny tak často skloňuje. „Tak to se mnou musíte vydržet ještě šest měsíců. Potom si to hodíte a budete mít Sobotku s Kalouskem na věčné časy,“ rozesmál aulu showman Babiš. „Mně možná vrátí firmu a žena bude šťastná,“ zprostředkoval svou rodinnou situaci šéf státní kasy.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]