Když už to vypadá, že jsme dosáhli vrcholu, tak začne Babiš vyšetřovat své lidi

FB Andreje Babiše

Babišovi je stále do smíchu | FOTO: FB Andreje Babiše

Ono to už dlouho vypadalo, že Česká republika dosáhla vrcholu. Zemi řídí stíhaný údajný podvodník, který má v Evropské unii pověst dotačního vysavače a univerzálního odborníka na střet zájmů snad ve všech oblastech. Současně se tváříme, že naším národním zájmem je, aby tento člověk mohl dál vysávat státní rozpočet a pokladnu Evropské unie. Spolu s ním řídí zemi evidentně nezdravý agent cizích mocností.

Dál už zajít nemůžeme, mohlo by se zdát. Tak můžeme. K tomuto absurdnímu divadlu a přehlídce obří drzosti může přijít ještě něco víc. To když si údajný dotační podvodník začne hrát na jediného spravedlivého a začne vyšetřovat své lidi, které si sám vybral, sám dosadil na klíčové pozice, sám je kontroluje a sám za ně zodpovídá. Řeč je o směšné kauze internetového obchodu na dálniční známky za 400 milionů. Babiš prý podal trestní oznámení a chce vyšetřovat.

Pavel Hofman

To je přesně ta situace, kdy člověk může jen stát a zírat, čeho je ještě tento pán schopen. Jednoznačně nejskandálnější premiér v historii chce vyšetřovat své lidi. Zřejmě nadešla doba hledání obětí. Takový Slánský by mohl vyprávět. Co na tom, že Kremlík a spol. jen poslouchali šéfovy pokyny? Je čas exemplárně potrestat nějakého soudruha. A Kremlík má prostě smůlu.

Absurdní a nekonečně drzé mediální divadlo, které dlouhodobě předvádí Andrej Babiš a jeho píáristé, se dostalo do své další fáze. Trestání soudruha. Zákeřný nástroj sloužící k odklonění mediální pozornosti od všech těch auditů, okrádání státu, Čapáků a stíhání.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner