Klaus jr. je na Facebooku pro smích. Když trapně lže, nesmí se divit

repro ČT

Václav Klaus mladší | FOTO: repro ČT

Václav Klaus mladší je znám nejen svými radikálními vystoupeními, ale také přešlapy, které dělá na sociálních sítích. Občas prezentuje vylhaná tvrzení, jindy si upravuje čísla ze statistik. Tentokrát publikuje fotografii, kterou údajně pořídili jeho přátelé na dovolené. Ti ji ale zřejmě museli stáhnout z internetové fotobanky.

Celá historie snímku od „přátel“ ale bude zřejmě prozaičtější. Buď sám Klaus, nebo někdo, kdo se mu stará o sociální sítě, dostal nápad, že jednou zveřejní lehce pozitivní status. Kritika dovolenkových rájů většiny Čechů sice nechybí, ale vyložené invektivy nenajdeme.

Aneb jak Václav Klaus ml. a jeho Trikolora pracují s informacemi. Dojetím si posílají "fotku z dovolené" a kochají se,…

Zveřejnil(a) Robert Scigiel dne Středa 31. července 2019

O to smutnější je, že fotografie nepochází od kamarádů šéfa hnutí Trikolóra, nýbrž ze sociální sítě reddit.com. Snímek byl pořízen v Turecku a kromě prostřeného stolu nabízí také pohled do krajiny a na mešitu u jezera Uzungöl.

To už ale Klaus nezmiňuje, zřejmě proto, aby si to „nerozházel“ se svými fanoušky, kteří mají stejné smýšlení jako voliči SPD. Ale třeba jen o původu snímku neví. Kdo má také zkoumat každou fotku od „přátel“.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner