Klaus junior: Zeman pět minut před smrtí by byl 10x schopnější než Vystrčil

Václav Klaus mladší  (ČTK)

Václav Klaus mladší | FOTO: ČTK

Václav Klaus mladší se nezapíše do historie jako příliš úspěšný politik. Můžeme mít oprávněné obavy, že ani jako komentátor politického dění nebude patřit ke klasikům politického myšlení. Teď se k dění kolem Miloše Zemana postavil skutečně originálně.

Na svém facebooku Klaus ml. v pondělí napsal:

Fakt nejsem fanoušek Miloše Zemana. Přísahám.

A už nedělám „politiku“.

Ale napíšu teda status.

I kdyby byl Miloš Zeman 5 minut před smrtí, popletenej a měl v sobě láhev becherovky. Pořád je 10x schopnější vykonávat ústavní funkce než Vystrčil.

A má k tomu 100x větší mandát občanů.

Koalice SPOLU ()

V několika pečlivě „odentrovaných“ větách sdělil skutečně pozoruhodné věci. Prý není fanoušek Miloše Zemana, a přitom ho v poslední prezidentské volbě podpořil. Jeho tehdejší strana (ODS) podporovala Jiřího Drahoše. A popis stavu, ve kterém Miloš Zeman údajně předčí schopnosti Miloše Vystrčila, nemůžeme brát vážně ani jako hloupou politickou satiru. Je to naprosté selhání myšlení a projev fatálního nedostatku vkusu.

Klaus junior tady sprostě urazil nejen předsedu senátu, ale také všechny ostatní senátory, protože dopis do ÚVN nebylo nějaké soukromé dílo jednoho člověka. Urazil i všechny další lidi, kteří musí přihlížet současné frašce, lhaní a podvodům hradní kliky.

V poslední době jsme svědky mnoha nesmírně trapných politických a lidských konců. Panu Klausovi by pomohlo milosrdné zapomnění, ale on si zřejmě řekl: NE!

Tak dobře, jak myslí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]