Kmotři, mafie, podrazy. O tom teď Andrej Babiš sní, když náhodou spí

ČTK

Vypadá to, že největším konspirátorem v zemi je její vlastní premiér. Za každou situací, která se nevyvíjí podle jeho představ, vidí temné síly, které se spikly za účelem jeho odstranění z politiky. Andrej Babiš si nedokáže připustit, že by něco dělal špatně, proto se za každým jeho neúspěchem skrývá přinejmenším mafián, připravený ho zlikvidovat.

Babiš má zase jednou důvod se pořádně vztekat. Komunální volby v Praze prohrál, a to dokonce daleko drtivěji, než se předpokládalo. V Brně se zase dohodla koalice bez ANO, které zde ovšem zvítězilo. I v jiných městech se může stát, že Babišovo hnutí nebude mít tak dominantní pozici, jak si představovalo.

Za vším ovšem nehledejte chyby ANO z posledních čtyř let, ale spolčení těch zlých tradičních politiků, kteří za pomoci megapodrazů vyřazují „bude líp“ hnutí ze hry. Tak to vidí premiér, muž se sklonem k paranoie. Není přeci možné, aby někdo odmítl spolupracovat s jeho firmou ANO. Není, není a není.

V Praze sice řádila poslední volební období Adriana Krnáčová, která je pro obyvatele hlavního města veřejným nepřítelem číslo jedna a na primátorského kandidáta vybral Petra Stuchlíka sám Babiš, ale vinou zákulisních intrik skončilo ANO až páté a patrně se bude na magistrátu poroučet do opozice.

Brno je jiný případ. Tam se ODS podařilo vyšachovat současného primátora Vokřála a jeho lidi i přesto, že zde babišovci komunál vyhráli. O férovosti zrušení dohody mezi Občanskou demokratickou stranou a ANO by se dalo dlouho diskutovat, ale hledat v tom hned vliv kmotrů, které Babiš tak rád zmiňuje, když chce poukazovat na toxicitu bývalých vládnoucích stran, je pouze projevem premiérovy zoufalosti.

Každý už to přeci zná. Když Babiš na někoho zrovna neřve a nenadává mu, přehodí se do role mučedníka, kterému všichni ubližují, ačkoliv on to všechno myslel tak dobře.

Už vyšetřování Evropského úřadu pro boj proti podvodům, u nás známého jako OLAF, byla přeci podle předsedy vlády práce mafie. Zjištění, že na Čapím hnízdě s největší pravděpodobností došlo k podvodu, bylo na objednávku, za všechno může Kalousek, Soros a další lidé, ovládající dění ve světě.

Je to nedůstojné, ale Babišovi jeho mučednickou pózu ještě dost lidí stále „baští“. Přitom si nechtějí uvědomit, že ve skutečnosti majitel hnutí ANO pouze doplácí na své činy, výroky a minulost.

Za vším skutečně nestojí ilumináti a jejich spolupracovníci, kteří mají za úkol odstranit Babiše z politiky. Premiér už by se měl začít chovat jako chlap, a pokud udělá chybu, tak ji uznat. Takto vypadá jako hysterický paranoidní neurotik.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republikce.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner
Doporučujeme