Kolaboranti a zrádci své země se chystají na Václavák. Je třeba je jasně pojmenovat

Demonstrace na Václavském náměstí (Jan Šibík / FORUM 24)

Demonstrace na Václavském náměstí | FOTO: Jan Šibík / FORUM 24

Mluvte s nimi, vnímejte jejich strach, chudáci jsou neinformovaní a vyděšení. To jsme neustále dokola poslouchali po demonstraci, která se konala 3. září na Václavském náměstí. Na sv. Václava, 28. září, se chystá další akce. Jenže zároveň vláda oznámila jasné kroky, kterými pomůže každému s drahými energiemi, a zároveň víme, že plyn na zimu je zajištěn. A proto každý, kdo půjde na Václavák, je prostě a jen ruský kolaborant a příslušník páté kolony.

Pořadatelé demonstrace jsou přiznaní ruští slouhové. Zadlužený kolaborant Vrabel dennodenně plní sociální sítě svými fanouškovskými statusy o Rusku. Napsal například: „Doněck a Luhansk se připojuje k Ruské federaci. Předběžné výsledky 97 % veřejného mínění. Opravdu potřebujeme urychleně vyměnit vládu. Rozumíme si?“

FORUM 24 (Pavel Hofman)

Ano, panu Vrabelovi opravdu rozumíme. Stejně jako panu Rajchlovi, který chce organizovat revoluci a který je přesvědčen o tom, že těch údajných 70 tisíc lidí na první demonstraci znamená převrat. Jen by bylo dobré říci, že spolek Milion chvilek pro demokracii dostal na Letnou dvakrát 300 tisíc lidí. A že by pan Rajchl tehdy volal po pádu vlády, to jsme si tedy nevšimli.

Každý jeden člověk, který dnes přijde na Václavské náměstí, se hlásí k ruskému vraždění, k ruským krádežím, k ruskému znásilňování. K masovému vrahovi Vladimiru Putinovi. A pokud tohoto člověka a jeho válku bude veřejně adorovat, neměl by se zodpovídat jen svému svědomí, ale také policii, protože jde o podporu genocidy ukrajinského obyvatelstva, o podporu terorismu a o vzývání režimu stejně zločinného jako byl režim Adolfa Hitlera.

Takže až se budete na záběry z Václaváku dívat, dobře si každého z těch lidí zapamatujte. To jsou totiž ti, kteří by nás chtěli prodat nepřátelské zemi. Podobni těm, kteří psali zvací dopisy v roce 1968. A těm, kteří dělali „revoluci“ v únoru 1948. Smířlivost s takovými lidmi už skutečně není na místě. Ohrožují totiž nejen národní suverenitu, ale také naši bezpečnost. Je válka. A tu nevyhraje nikdo v rukavičkách.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články