Kolik se objeví ubohých bonzáčků? „Aplikace“ slibuje výlet na Čapí hnízdo pro udavače

Nejspíše v souvislosti se spuštěním elektronické evidence tržeb a udavačského webu, na kterém je možné anonymně sdělit, kde vám nevydali účtenku, byl spuštěn web Bonzačka.cz. Pokud přes aplikaci někoho „prásknete“, slibuje možnost získat výlet na Čapí hnízdo, které Babišovi patří. Pravda se ale ukáže ve chvíli, kdy se pokusíte aplikací stáhnout.

„Utrácí Váš soused víc než si vydělá? Má podezřele drahé auto? Nevydali vám účtenku v restauraci či na tržnici? Stáhněte si aplikaci Bonzačka a nahlašte to! Díky mobilní aplikaci Bonzačka nebylo hlášení podezřelého jednání nikdy jednodušší,“ stojí na webu. Anonymita zaručena.

Vzápětí je možné rozkliknout možnost stažení aplikace pro Apple i Android. Po přesměrování se ale na stránce objeví: „Vážně si chtěl stáhnout aplikaci Bonzačka?Tak běž před zrcadlo a koukni se na sebe.To co vidíš je opravdu velkej ubožák. No snad jsi na to klikl jen ze zvědavosti.Pak bude fajn, když stránku Bonzačka.cz pošleš dál.Schválně kolik ubohých bonzáčků se objeví.“

Smutné je, že Babišův udavačský web žádnou recesí není.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner