Soukromá ochranka bránila ve filmování Zemana před nemocnicí

repro Twitter Jaroslav Gavenda

Ochranka brání v natáčení Miloše Zemana. | FOTO: repro Twitter Jaroslav Gavenda

Do naprosto neuvěřitelných rozměrů roste komedie okolo zdravotního stavu prezidenta Miloše Zemana. Členové soukromé ochranky odpoledne hlídali před východem z nemocnice, odkud do Lán odcestoval Miloš Zeman. „Příslušníci“ bránili kameramanům a fotografům v tom, aby zaznamenali prezidenta při odjezdu z nemocnice. Před objektivy jim mávali deskami nebo oblečením.

Neuvěřitelné záběry na Twitteru zveřejnil novinář TV Prima Jaroslav Gavenda.

Do nemocnice si Miloš Zeman jel údajně odpočinout a přečíst pár knih. Nabrat síly před oslavami 28. října. Už od začátku ale celou tuto akci doprovází jedna podivnost za druhou. Například, proč kvůli takové nevýznamné drobnosti jeho dcera Kateřina přerušila na půl roku studium ve Velké Británii. Nebo proč je zdravotní dokumentace Miloše Zemana vedena jen papírově, nikoliv elektronicky, jak je běžné, a proč vedení nemocnice přísně vybírá, jaký personál se k dokumentaci dostane.

Co je s Milošem Zemanem?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner