Komunisté si připomínají jejich velký den. Projev masového vraha Gottwalda

Marta Semelová  (archiv)

Marta Semelová | FOTO: archiv

Komunisté si dnes připomínají svůj velký den. Takzvané Vítězství pracujícícho lidu a projev Klementa Gottwalda na Václavském náměstí. Upozorňují na to například na webových stránkách středočeské KSČM. Jen k události zapomněli uvést, že jde o den, kdy nastala bolševická totalita, vraždy, mučení, ohromné krádeže a znásilnění celého národa. Ke zmínce o projevu Gottwalda zapomněli dodat, že šlo o projev masového vraha a nemocného alkoholika.

Ale to se komunistům stává. Je proto dobré si připomenout, co se vlastně stalo. Nešlo o žádné vítězství pracujícího lidu, ale o vítězství party bolševiků, tupých loutek Moskvy. Konkrétně Gottwald byl za první republiky nebezpečným extremistou, po válce usilovný bojovník za demolici zbytků demokratické republiky a po únoru 1948 vraždící fanatik, kterého čím dál více rozkládala jeho těžká závislost na alkoholu a neléčený syfilis.

Takzvaný den Vítězství pracujícího lidu neznamenal nic jiného než stovky vražd. Jen Gottwald je podle některých pramenů osobně zodpovědný za minimálně 200 zabití. Nezvítězil žádný pracující lid. Zfanatizovaní dělníci posloužili hrstce bolševiků jako štít a masa k vytvoření tlaku na slabého a nemocného Beneše.

To je několik informací, které soudruzi stále zapomínají uvádět. 25. únor je dnem Národní ostudy. Dnem, od kdy byli Češi ochotni vraždit Čechy. Každý, kdo si toto tragické datum připomíná jako jakési vítězství, zaslouží jen opovržení.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]