Komunistický obušek Ondráček bojuje za americkou demokracii

ČTK

Zdeněk Ondráček | FOTO: ČTK

Komunistická mlátička z Pohotovostního pluku SNB Zdeněk Ondráček pokračuje na americkém Facebooku ve svém boji za svobodu a demokracii. Samozřejmě ve Spojených státech, kde jinde.

Dne 6. listopadu byl komunistický poslanec Ondráček opět jednou zmítán duchem demokracie a svobody a napsal si na svůj Facebook: „Přátelé, jsem si zcela jistý, že kdyby se to co se odehrává kolem voleb v USA dělo někde jinde, samozřejmě na východ od nás, tak by se česká mediální žumpa v čele s ČT asi zbláznila. Petříček by hrozil sankcemi a z našich peněz platil organizátory občanských nepokojů . Jedná se ale o božskou Ameriku a proto Petříček mlčí (logické – nedostal přeci noty ) a ČT se v tom motá, jak nudle v bandasce. Víme však, že jestli tam někdo u voleb podváděl, tak samozřejmě jen demokraticky a v zájmu posílení té správně demokracie. K těm občanským nepokojům, rabování a mrtvým vykročili tou správnou nohou.“

archiv

Prostě je to geopolitický myslitel, ten náš Ondráček. Vždyť má taky spoustu akademických titulů. (Ale to by zas byla jiná kapitola.)

Protože se u nás už 7. listopadu za účasti pracujících mas neslaví VŘSR, měl Obušek čas se opět písemně realizovat. Opět se, zřejmě s pocitem, že má nějaké přátele, obrátil na pomyslné publikum: „Přátelé, další důkaz o zrůdnosti až nebezpečnosti liberální demokracie. O tom co jsou nepotvrzené či nepodložené informace už nerozhodují nezávislé soudy, ale někdo v kancelářích Twitteru a Facebooku . Mohly by si dát heslo: My jsme pravda!“

Co se mu strašného stalo? Vždyť vidíme, že píše a svoje moudra jak z moskevské Pravdy nerušeně šíří? Jemu ne, ale četl si na Novinkách.cz, jak se křivdí Donaldu Trumpovi. Tedy jak by se mu mohlo křivdit: „Pokud Donald Trump neobhájí prezidentské křeslo, možná už na Twitter nenapíše jediný příspěvek. Sociální síť by současného lídra USA mohla zablokovat, v případě, že by i nadále psal nepotvrzené či nepodložené informace, které jsou v rozporu se zásadami společnosti, uvádí server Independent.“

To je dojemné, když se komunista stará o svobodu slova. Ondráček ji měl za minulého režimu, když v komunistické státní televizi vykládal své nehoráznosti o demonstracích, má ji i teď, protože v tom pokračuje. Jinak nebylo možné za vlády KSČ ani pípnout slovo mimo oficiální linii a on se na tom svou pádnou paží podílel. Trump by ovšem mohl být rád, že mu celé roky Twitter jeho hysterické řádění a lhaní trpěl. Až bude soukromá osoba, nemá soukromá společnost žádný důvod využívat její stránky ke svým manipulacím. Jistě si nějak poradí, když je stabilní génius a zázračný podnikatel.

Zřejmě by to měl být on, kdo bude rozhodovat, které informace jsou pravdivé a které nikoli. Pravdivé jsou nejspíš takové, které jemu a podobným rudým hroším kůžím umožňují udržet si koryto za každého režimu.

Je záhadou, proč se Ondráček neodebere za svými bojovými druhy do separatistického Doněcka, tedy přesněji řečeno na ukrajinské území, kde Putinova fašistická junta vede svou válku proti Ukrajině. Tam by byl mezi svými. Ale třeba tam nemají tak lákavá korýtka jako v jeho kapitalistické vlasti ovládané z Bruselu. Tak to se mu to asi nevyplatí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner