Komunistický poslanec Kováčik je s vážným zraněním v nemocnici

Předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik  (ČTK)

Předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik | FOTO: ČTK

Předseda poslanců Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) a kandidát do senátu Pavel Kováčik je s těžkým úrazem v nemocnici. Informaci serveru Novinky.cz potvrdila ČTK mluvčí komunistické strany Helena Grofová. Bližší informace s ohledem na přání poslancovy rodiny neuvedla. Podle Novinek Kováčik propadl při práci na chalupě ve středních Čechách střechou.

„Mohu říct, že pan poslanec Kováčik měl těžký úraz. Je hospitalizovaný v Nemocnici Na Bulovce,“ uvedla Grofová. Podle jejích informací se Kováčik zranil v pátek.

Mluvčí Nemocnice Na Bulovce na dotaz ČTK uvedla, že žádné informace o konkrétních pacientech nelze sdělovat.

Pětašedesátiletý Kováčik kandiduje do senátu na Znojemsku v senátním obvodu 54. Členem KSČM je od roku 1996. V roce 2000 neúspěšně kandidoval do senátu na Třebíčsku. Předsedou poslaneckého klubu KSČM je od září 2002.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]