Konečně vypadám jako člověk, chlubí se Schillerová. Ukázala svůj nový účes

Instagram/Alena Schillerová

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) | FOTO: Instagram/Alena Schillerová

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) se v pátek dopoledne na svém Instagramu pochlubila novým účesem. Pro návštěvu kadeřníka využila hned první dny, kdy vláda rozvolnila opatření a otevřít tak mohly také služby. Do příspěvku na sociální síti přidala koláž fotografií, na kterých ukazuje svůj účes „před“ a „po“.

Na čtvrteční otevření kadeřnictví čekalo po dvouměsíční pauze celé Česko. Na mnoha místech se tak tvořily fronty už před otevírací dobou, termíny v diářích kadeřnic jsou mnohdy zabrané až do konce roku. Hned v první dny, kdy se znovuotevřely služby, využila i ministryně financí Alena Schillerová.

Instagram/Alena Schillerová

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) se chlubí novým účesem.

„Konečně vypadám jako člověk,“ vzkázala v pátek fanouškům na svém Instagramu šéfka státní kasy. Takto okomentovala fotografie, na kterých ukazuje svou proměnu.

archiv F24

S úpravou svého účesu tentokrát ministryně financí počkala na rozvolnění koronavirových opatření. Na jaře totiž čelila kritice, když se vyfotila před uzavřeným kadeřnictvím s novým účesem a barvou vlasů. Schillerová se tehdy hájila tím, že si vlasy upravila sama a fotografie před salonem byla pouhá shoda náhod.

„Děkuji za komplimenty směrem k mému účesu. Vážím si jich o to více, protože si vlasy upravuji jako všichni ostatní už několik týdnů docela sama. Patřím ke generaci, která je na svépomoc v osobní vizáži zvyklá,“ vysvětlovala tehdy ministryně financí na sociálních sítích.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner