Konvičkův člověk: Bože, modlím se za velký teroristický útok

Takhle to na letišti vypadalo po útocích. (trend.network)

Takhle to na letišti vypadalo po útocích. | FOTO: trend.network

Jeden z odborníků na islám, terorismus a migrační krizi, člen Akční rady Bloku proti islámu Jiří Barták, se rozjel na sociální síti Facebook a zapomněl, že internet není jeho obývací pokoj, kde si může říkat, co chce, a nikdo si toho nevšimne. Ve svém rozhořčení nad tím, že se Evropané dostatečně nezajímají o politiku, uveřejnil příspěvek, v němž doufá v teroristický útok – a navíc radí, jak ho udělat. Příspěvek napsal pod status místopředsedy BPI Petra Hampla.

Hampl v původním statusu píše: „Na současné evropské debatě je zajímavé mimo jiné to, jak neuvěřitelně mírumilovně a nenásilně si počíná domácí evropské obyvatelstvo. Ne, že bych sympatizoval s násilím, ale bylo by logické očekávat, že na pokus o genocidu (ničím jiným současná imigrační vlna není) lidé zareagují sérií vzpour, občanské neposlušnosti, pogromů, lynčování atd.“ (Hned druhá věta nápadně připomíná známé „Nejsem rasista, ale…“)

Není se sice čemu divit, že se podobní lidé takto vyjadřují, jelikož jsou to právě oni, koho teroristé k rozkládání evropské společnosti potřebují. Barták nejprve prohlásil, že jsou Evropané ještě stále bohatí a cítí se víceméně v bezpečí. „O politiku se moc nezajímají a pokud jim někdo nehrábne přímo do jejich talíře, pokud někdo nezmlátí někoho z nejbližší rodiny, prostě na to kašlou,“ pokračoval v sociologicko-psychologické sondě.

Přidal ještě malé historické okénko, když připomněl, že Britové vítali Chamberlaina s Mnichovskou dohodou s tím, že jim zajistí ještě několik měsíců klidu. A pak to přišlo: „Bože, jak MOC se modlím za nějaký opravdu velký teroristický útok, který by té mlčící většině otevřel oči. Modamedáni jsou děsní trotlové, vždyť sakra, otrávit někde zdroj pitné vody, minometem nebo pár drony vyřadit z provozu elektrorozvodnu v elektrárně, odbouchnout dodávku v Blance nebo u východu z metra atd. To by zvládl s milionovým rozpočtem i šikovnej středoškolák,“ poradil teroristům Barták.

Nezbývá než pogratulovat Bloku proti islámu, že má ve svých řadách někoho, kdo se tak dobře vyzná v tom, jak nejefektivněji zabít hodně lidí.

Screenshot 2016-04-07 08.14.34

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com