Korejské sestry, adoptované odděleně v USA, svedla k sobě práce

Eric Drooker

Neuvěřitelná náhoda svedla dohromady po mnoha letech dvě sestry původem z Jižní Koreje, které jako malé děti adoptovaly nezávisle na sobě dvě americké rodiny. Ženy, které pracují jako zdravotní sestry, se po desítkách let potkaly v jedné floridské nemocnici.

Ženy ve věku 46 a 44 let upoutala nápadná podoba; pak si vyprávěly o téměř stejném osudu, který je v životě potkal.

Hlavně ta starší vzpomínala s bolestí, že měla sestru, o níž pak už nic nevěděla. A jako první pomyslela na to, jaká by to byla náhoda, kdyby byly příbuzné. „Připadalo mi to příliš krásné, než aby to byla pravda. Ale nedalo mi to a naléhala jsem, abychom podstoupily test DNA, abychom měly klid,“ svěřila se Holly Hoyle O’Brienová, rozená jako Sinová listu The Sarasota Herald-Tribune.

Výsledky byly překvapivé. „Byla jsem v naprostém šoku, krve by se ve mně nedořezal,“ reagovala mladší Meagan Hughesová. „Třásla jsem se, byla jsem v úplné extázi. V hloubi duše jsem věděla, že moje sestra někde je,“ doplnila ji starší O’Brienová.

Sestry mají nyní v plánu strávit společnou dovolenou. A starší, která je bezdětná, se těší na to, že seznámí se svými dvěma neteřemi.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]