Koronavirus šíří vysílače 5G a ilumináti to zašifrovali na britské bankovky

Ilustrační foto (Pixabay/pixundfertig)

Ilustrační foto | FOTO: Pixabay/pixundfertig

Jsme obětí světového spiknutí, jehož cílem je nastolit Nový světový řád. Pomohou s tím technologie 5G a chytrá karanténa. Spiknutí je tak tajné, že se jím strůjci dokonce chlubí symboly na britských bankovkách. Aspoň tak to líčí proruský Aeronet v dlouhém článku. Ten je sice tak komplikovaný, že ho cílová skupina, tedy prosťáčci, nepochopí, ale zase tam jsou obrázky.

Je to napínavé čtení, mohl by z toho být román. Autor VK nám (26. dubna) sděluje: „Celým internetem už od počátku dubna otřásají velmi podivné informace a zjištění z Velké Británie. Nezávisle na sobě si několik lidí všimlo, že britská centrální banka Bank of England, což není státní banka Velké Británie, ale soukromý bankovní dům rodiny Rothschild s licencí na emitování britské národní měny, uvedla v únoru tohoto roku do oběhu úplně novou 20librovou bankovku, která obsahuje znepokojivé a doslova pobuřující symboly, které doslova a do písmene opisují z Knihy světla, což je stěžejní písmo Kabaly, a zcela nepokrytě propaguje symboly koronavirové krize.“

Obrázky nám ilustrují myšlenkové pochody autora: „Na čelní straně bankovky je tradičně britská královna Alžběta II. ve svých mladších letech, ovšem zadní strana bankovky je opravdu velmi zarážející. Nacházejí se tam totiž symboly, které nemají nic společného ani s Velkou Británií, ani s královskou rodinou, ale jedná se o symboly Kabaly, Illuminati a New Age, což potvrzuje i postava, která je na zadní straně vyobrazena.“

Demonstrace na Letné (Pavel Hofman)

A teď to zásadní: „Jenže, jak si všimlo mnoho lidí, tento maják je na bankovce vytištěný pomocí hologramu a při určitém natočení bankovky proti světlu se okolo špičky majáku objeví kolem dokola radiační kruhy, tzv. korona. Namísto směrového louče světla se jedná o jakousi radiaci, která pochází ze špičky věže. Podle britských alternativců jde ve skutečnosti o symbol mobilní věže a o radiaci 5G vysílače. Takové tvrzení by bylo možné označit za hodně nadnesené a neopodstatněné, protože světlo lze graficky zobrazit jako radiaci kolem dokola na špičce majáku a nebylo by potřeba za tím hledat něco jiného.“

repro: Aeronet

To by ale nebyli naši experti na tajemno a světové konspirace, aby se skryté pravdy nedomákli: „Jenže za objektem majáku se nachází objekt, který zcela mění význam tohoto majáku v popředí. Za majákem se totiž nachází napůl zděná a napůl skleněná budova, resp. skupina budov. Majáky se rozhodně nestavějí v průmyslových a rezidenčních oblastech, aby za majákem hned stála městská centra, ale stavějí se na pobřeží… Na zadní straně bankovky je tedy zobrazen maják, na němž je umístěn 5G vysílač, a silueta cihlových a skleněných budov v pozadí za majákem symbolicky zpodobňuje RPL testovací proces. Jenže to zdaleka ještě není všechno a bankovka obsahuje vzadu další šok. Nahoře vpravo na zadní straně, vedle nominální hodnoty bankovky, je zobrazený de facto nákres Coronaviru, který v sobě ale obsahuje ještě další dva další symboly. Uvnitř Coronaviru je totiž 8paprskové loukoťové kolo, což je uzlový bod Stromu Poznání (Osvícení) v Kabale.“

Teď je potřeba ještě vysvětlit, proč se někdo namáhá s celosvětovým spiknutím, aby to pak na sebe vybreptal na nějaké bankovce. Protože vysvětlit se dá všechno, dozvíme se, že je za tím sebevědomí světových vládců, kteří si myslí, že už to mají v rukách: „Nejenom že vítězí, ale drze se šklebí a tisknou bankovky, které oznamují skrze symboly příchod Nového světového řádu, kterého bude dosaženo, jak se zdá, právě na 5. prioritě pomocí chemie, biologie a 5G instrumentů. Podívejte se, co se dnes už děje. Do ciziny můžete jezdit jen s papírem v ruce, s certifikátem PCR, že nemáte Coronavirus.“

A je to.

Co si z celého toho výkladu může vzít nějaký zmatený prosťáček, který se chlubí, že je absolventem Vysoké školy života? Předně těžko předpokládat, že by někdo takový byl schopen tak dlouhý článek vůbec soustředěně přečíst. Nebo že by měl nějaké ponětí o židovské mystice a historii a něco věděl o moderních technologiích. Celé to na něj musí prostě zapůsobit jako příval argumentů, v kterých se orientuje asi stejně dobře jako většina z nás v kvantové fyzice, to znamená nijak. Je ohromen a má dojem, že autor do toho vidí.

Teď si jen říkáme, co skrytí vládci světa provedou s člověkem, který takové věci zveřejňuje a plán na ovládnutí lidstva tak ohrožuje? Nemělo by pro ně být těžké autora skrytého pod šifrou VK najít, když se to už letos v březnu povedlo novinářům z Respektu a ČT. Tajemný VK je s největší pravděpodobností jeden zcela konkrétní pán. Článek na Respekt.cz popsal, kdo to je a jak konfrontace s ním vypadala:

„Ze svého bytu na jednom z trenčínských sídlišť vychází dvakrát týdně, pravidelně vždy po poledni a ani minulé pondělí nevynechal. V jednu nasedl do svého šedomodrého passatu a vyrazil na nákup. Při návratu domů nesl tři plné tašky jídla, z nichž jednu najednou upustil. Stalo se tak v okamžiku, kdy ho na chodníku oslovili reportér Respektu a jeho kolegyně z Reportérů ČT.

Marek Pešl, jeden z nejzakonspirovanějších představitelů česko-slovenské ‚alternativní‘ mediální scény, měl k překvapení dobrý důvod: právě on je příjemcem stovek tisíc korun posílaných zdejšími fanoušky na provoz vlajkové lodi zdejších dezinformačních webů, Aeronetu. Pešl, který léta úspěšně předstíral zmizení do dalekého zahraničí, má přístup k aeronetovému kontu a jeho pomalu na povrch vyplouvající příběh může být klíčem k pochopení, jak v Česku funguje část zázemí tzv. proruských webů.

Ročně se Pešlovi protočí v rukou kolem tři čtvrtě milionu zaslaných Aeronetu jeho čtenáři na výzvu, že bez jejich finanční podpory zanikne v Česku jediná skutečná alternativa ke klasickým médiím, která se nebojí říkat ‚nepříjemnou pravdu‘. Finance pro web jsou označeny jako ‚Aeronet dar‘ nebo ‚dotace a poděkování‘. Peníze míří na bankovní účty spravované bílými koňmi – Respekt již dříve zjistil, že jde o jednoho dělníka z Havířova a dva důchodce z jihu Čech –, ti je pak přeposílají na další účet na Slovensku. K tomu má přístup pouze Pešl, který peníze vybírá z bankomatů v Trenčíně.

Jeho život ve slovenském městě je asketický, mimo vybírání peněz opouští svůj byt, jen když si potřebuje nakoupit v nedaleké nákupní zóně. Nezdá se přitom, že by měl velkou spotřebu financí, většinou podle sousedů nosí ty samé světlé džíny a červeno-šedo-bílou obnošenou bundu. Pešl bydlí v pronajatém bytě v jedné z místních novostaveb, větší viditelnou položku v jeho rozpočtu tvoří jen Volkswagen Passat.

Respekt s Reportéry ČT pátral po lidech stojících za Aeronetem pět let – v Americe, Německu, Lucembursku a teď nakonec na Slovensku. Postupně našel Pešlovy české spolupracovníky, samotnému pokladníkovi se dlouho dařilo ukrývat. Před dvěma týdny Respekt s Reportéry ČT kontaktoval Pešla v jeho bytě na Slovensku poprvé, ale návštěva se nezdařila: navštívený odmítl otevřít dveře, zatáhl rolety na oknech a zhasl. Zatemněno zůstalo i druhý den a na zanechanou písemnou žádost o rozhovor správce Aeronetu nereagoval.

Druhý pokus o setkání byl sice úspěšnější, ale ani ten netrval dlouho. ‚Funguji jako směnárník, vybrané peníze proměňuji na kryptoměnu a posílám ji dalším lidem v Aeronetu,‘ řekl v krátkém rozhovoru nad rozsypaným nákupem Pešl. ‚O jaké lidi jde, kdo na Aeronet píše texty, nevím. Prostě jim pomáhám a nic dalšího vám už nebudu říkat. Do toho, proč žiju v utajení, nikomu nic není.‘“

Tak v tom má asi pan Pešl trochu smůlu. Přece jen to, co je zač přední zdejší dezinformátor, je docela zajímavé. Zvláště když přesně sleduje linii kremelské dezinformační strategie. Její podstatou je sdělení, že všechno na světě je jinak, než se lidem zdá, a že se nikomu, zvláště pak západním vládám, nedá věřit. Uvést lidi ve zmatek je základ. Pak jde všechno ostatní už docela snadno.

Má cenu se tím zabývat, když podobné nesmysly čte jen naprostá menšina lidí? Jde o to, kdo to čte a jak s tím naloží dál. Takovéto články se pak šíří dál a kombinují se s dalšími zdroji. A jak jsme si už všimli, podobným nesmyslům jsou schopni věřit třeba i někteří naši poslanci. To už se pak vyplatí něco takového sepsat.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]