Cestování časem? Podporovatelé Andreje Babiše na sociálních sítích to patrně umí. Nebo jsou to jen další falešné účty vytvořené lidmi od Marka Prchala, kteří tvoří premiérovi dokonalou image? Tak či tak anomálie, která se už na facebookovém profilu majitele hnutí ANO v minulosti objevila, je zpět. Příspěvek, který byl právě publikován, v takovou chvíli dokáže obdržet pochvalný komentář, napsaný třeba před hodinou.

Nedělní „čaulidi“ status je nejvýraznějším počinem, který Marek Prchal na Babišově Facebooku každý týden prezentuje. Když se zrovna nemusí za svého šéfa vymlouvat z nějaké kauzy, bývá text hotov už brzy odpoledne a fanoušci premiéra se tak mohou předlouhým textem kochat téměř celou půlku neděle.

Někteří z nich se zřejmě tak moc nemohou dočkat, že dokáží neskutečnou věc. Napsat komentář ke statusu, který ještě na sociální síti nebyl publikován. Stejně tak se to stalo i poslední den minulého týdne, kdy paní Marta Smolová dokázala reagovat téměř o hodinu dříve, než prchalovci příspěvek na Facebook umístili.

Klidně by se mohlo stát, že je profil paní Smolové falešný, v jejich vytváření mají v PR oddělení hnutí ANO velké zkušenosti, ale pak je jedná o naprostý amatérismus trolla, který ho má na starost. Jestli je tato žena, která si profil vytvořila v březnu 2018, skutečná, dokáže zřejmě ohýbat čas, nebo se napojila do zdrojového kódu Zuckerbergova projektu.

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora