Kup los, hučela žena do manžela. Nakonec poslechl a z obou jsou díky tomu boháči

Ilustrační foto (Pixabay)

Ilustrační foto | FOTO: Pixabay

Že se občas vyplatí poslechnout rady a naléhání neodbytné manželky, se před pár dny přesvědčil nejmenovaný muž ze státu Missouri. Jeho žena na něj během cesty autem tlačila tak dlouho a vytrvale, ať zastaví a koupí los tamější loterie, až frustrovaný chlapík raději poslechl, aby byl včas doma na zápas amerického fotbalu. A teď může svoji drahou polovičku na rukou nosit.

I když totiž muž z okresu Jackson v Missouri podle svých vlastních slov loterijní tiket nakonec koupil „z frustrace“, měl obrovské štěstí a vyhrál jackpot ve výši 2,4 milionu dolarů (asi 52 milionů korun), píše zpravodajský portál United Press International (UPI). Nečekaný boháč zástupcům missourské loterie řekl, že se vracel autem domů, když náhle jeho manželka začala trvat na tom, ať zastaví v samoobsluze v Grain Valley a koupí tiket do losování Lotta tohoto amerického státu.

„Moje žena mě donutila, abych zastavil a koupil tiket do té loterie, protože jsem se chtěl v klidu dostat domů a pustit si zápas amerického fotbalu,“ zavzpomínal pozdější šťastný výherce. „Takže jsem ji poslechl a z frustrace ten tiket pořídil,“ dodal muž. Přiznal, že následně musel dát své choti za pravdu, když při losování 23. října vyhrál jackpot přesahující částku dvou milionů dolarů.

Muži se totiž podařilo trefit všech šest vytažených čísel, která měla ten den hodnotu 8, 10, 13, 22, 25 a 29. Páreček čerstvých milionářů nicméně neodhalil, jaké (pokud vůbec nějaké) plány s nově nabytým bohatstvím má a na co přesně peníze hodlá použít.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články