Kupte si naši novou tašku! Bez Babiše a Okamury bude nejlíp

()

Po obrovském úspěchu triček s nápisem „Bez Babiše a Okamury bude nejlíp“ jsme se rozhodli přijít s novinkou: s červenou taškou, díky které také řeknete jasně svůj názor a kterou nikdo nepřehlédne! Objednat si ji můžete ZDE a přidat k ní i knihy, které se vám v téhle tašce budou skvěle nosit.

Taška „Bez Babiše a Okamury bude nejlíp“ se hodí pro každého, ale samozřejmě nejen na knihy, prostě na všechno. Je pevná, dobře se nosí a rozhodně díky její hezké červené barvě budete nepřehlédnutelní. A to stojí za to, ne?

Jestli máte raději bílou barvu a na látkové tašky přece jen nejste, stále jestě nám zbývají k prodeji nějaká trička se stejným nápisem v mnoha velikostech. Ta můžete objednávat ZDE.

A samozřejmě je také důležité mít do nové tašky co dát. Na našem e-shopu si můžete prohlédnout celou nabídku zajímavých knih z oblasti politiky, historie, ale najdete tu i beletrii. Prostě pro každého něco!

Mezi nejprodávanější knihy jednoznačně patří publikace Češi mezi pravdou a lží od šéfredaktora Týdeníku FORUM Pavla Šafra nebo V zemi babišismu a buranokracie publicisty Bohumila Doležala. Nabízíme také knihy novináře Jaroslava Kmenty, z nichž nejžádanější bylo Babišovo Palermo nebo Rudý Zeman.

TAŠKU OBJEDNÁVEJTE ZDE