Legrační msta českého Jamese Bonda Hamáčka

Předseda ČSSD, ministr vnitra Jan Hamáček  (ČTK)

Předseda ČSSD, ministr vnitra Jan Hamáček | FOTO: ČTK

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický se od pátku topí v nekonečném smutku. Šéf jeho strany ČSSD a český James Bond Jan Hamáček na Netolického uvalil svoji děsivou mstu jako trest za to, že Netolický novinářům řekl, že se před ním Hamáček chlubil, že jede do Ruska pro milion Sputniků. Protože Netolický vážně naboural příběh Jana Hamáčka o jeho supermisi, zasloužil si ten nejvyšší trest. Hamáček ho odvolal z dozorčí rady České pošty.

A to je vše. Dětinský krok vicepremiéra Hamáčka opět ukazuje, v jak zoufalé situaci ČSSD je. Odsouvá úspěšného hejtmana a komunálního politika, protože dokázal, že šéf strany asi lže. Naopak do funkcí se vracejí podivné kádry, jako je Michal Hašek, další usvědčený lhář.

FORUM 24 (archiv)

Půl roku před volbami se Jan Hamáček a jeho nejbližší kolegové usilovně snaží ukázat, jak nejednotní jsou, jak je šéf dětinsky mstivý a jak provádějí podivné komediální kusy.

Vyhazov Netolického navazuje na další stejně motivovaný vyhazov ministra zahraničních věcí Tomáše Petříčka. Toho Hamáček vyhodil pro změnu kvůli tomu, že proti němu Petříček kandidoval na post šéfa strany. Mimochodem, před volbou předsedy ČSSD Netolický podporoval Petříčka.

Netolický stejně jako Petříček neprovedl nic. Oba pánové nespáchali žádný čin, za který by si zasloužili vyhazov. Jediná potíž je, že se nelíbí Janu Hamáčkovi a ten, dokud má ještě nějakou moc, se bude mstít.

Z pohádky o českém superšpiónovi a agentovi 007 Janu Hamáčkovi tak zůstal jen nehezký příběh o mstivém Honzovi, který by měl být na prvním místě na seznamu vyhazovaných za kolaboraci s Babišem a za ten kšeft, který zřejmě chystal s Rusy.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]