Léto, dobré pití a noviny. Předplaťte si Týdeník FORUM a získejte poukaz na nákup vína

()

Co patří k letním večerům? Přece dobré víno. A u toho dobrého vína si nyní také můžete číst dobré noviny – Týdeník FORUM. Vážení čtenáři, máme tu pro vás speciální nabídku. Pokud si zakoupíte roční předplatné, díky kterému navíc budete mít přístup i do digitální verze Týdeníku FORUM, dostanete nyní voucher na nákup vína od Bodláků v ceně 500 korun! Tak neváhejte. Objednávejte ZDE.

Čtete Týdeník FORUM? Už je to téměř rok, kdy jsme vrátili Čechům noviny. Vidíme váš zájem a rozhodli jsme se, že vás také musíme nějak odměnit. A tak jsme navázali spolupráci s e-shopem Víno od Bodláků, na kterém budete moci nakupovat. Hodnota voucheru je 500 korun.

OBJEDNÁVEJTE ZDE

Na stránce Víno od Bodláků najdete česká vína, ale také rakouská, francouzská, německá, izraelská nebo třeba argentinská. Vybere si opravdu každý, ať už preferujete něco lehčího, sladšího, raritního nebo si prostě rádi dáte skleničku prosecca. Výber opravdu stojí za to.

A co najdete v Týdeníku FORUM? Vy, kteří už dlouho znáte deník FORUM 24, víte, že se věnujeme hlavně politice a obraně demokracie a svobodného informování před oligarchy a před těmi, kteří by byli rádi, aby Česko patřilo do Ruska. V tom samozřejmě pokračujeme i v našich novinách.

Týdeník FORUM je ale skutečně pestrý. Kromě zpráv a reportáží z domova i ze světa nabízíme zajímavou publicistiku, seriál Šarlatáni JXD, Novou Orientaci a texty pro náročné, které připravuje docent Petr Hlaváček, texty z historie, články, které vznikají v redakci serveru Hlídací Pes nebo fotografie známých fotografů v čele s Janem Šibíkem. A Milan Tesař pro vás připravuje skutečně pestrou kulturu. Stojí to za to!

Týdeník FORUM jsou noviny pro svobodnélidi, no a také pro milovníky vína :) Nabídku s voucherem na víno od Bodláků využijte ZDE. Podpoříte tím žurnalistiku, za kterou nestojí žádný oligarcha!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články