Letuška prozradila, jaký trik použít, aby se vám v letadle dostalo zvláštního zacházení

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Někteří lidé létání milují, jiným nedělá problém, další ho z duše nenávidí. Pro každého je ovšem příjemné, když se mu na palubě dostane vlídného přijetí a je o něj postaráno i po dobu cesty. Jak toho dosáhnout, poradila na TikToku profesionální letuška.

Kat Kamalaniová na sociální síti pravidelně sdílí zajímavé rady, které mají všem lidem zpříjemnit jejich cestování. Tentokrát se letuška zaměřila na to, jak se dá získat „zvláštní přístup“. 

„Pokud v letadle uděláte tuto jedinou jednoduchou věc, slibuji vám, že se vám dostane královského zacházení od letušek,“ říká Kat ve svém videu. „Být letuškou je vyčerpávající práce. Děláme v různých časových pásmech, vstáváme v různé hodiny a řešíme rozzlobené zákazníky,“ vysvětluje letuška. 

@katkamalani

Your flight will change DRAMATICALLY #onvacation #adayinmylife #travelhacks #momsoftiktok

♬ Quirky – Oleg Kirilkov

Zároveň slibuje, že až příště poletíte, pokud budete chtít od letušek zvláštní zacházení, stačí udělat jednu maličkost. Když koupíte jakoukoliv drobnost, jako je třeba čokoládová tyčinka, balzám na rty či podobnou věc, máte vystaráno. 

„Budeme vědět, jak vypadáte, budeme vědět, kde sedíte, a celá posádka se o vás postará,“ slibuje Kat. Reakce na její radu se různí. Někteří lidé poděkovali za dobrý tip, jiní se rozčílili. „Už jsem si zaplatil super drahou letenku, abych dostal dobrý servis, a pak po mně chcete, abych nosil dárky?“ zeptal se jeden. Další podotkl, že nebude uplácet letušky, aby dělaly svou práci.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články