Je libo domácí vepřovku?

Statek Pochvalov

Pokud vás honí mlsná, byla by škoda svoje chutě nenaplnit. A aby váš mlsný jazýček byl maximálně uspokojený a nestrádal, ak to chce opravdovou delikatesu domácí výroby.

Pravá česká, a hlavně čerstvá domácí vepřovka vás rozhodně nezklame.

Žádné umělé ani chemické náhražky, nečekejte ani zvýrazňovače chuti. Očekávejte ryze českou kuchyni v luxusní sklenici, ve které o maso z prasátka není nouze.

Co si pod tímto můžete nejen představit, ale i ochutnat?

Jedná se o nakrájené kousky vepřového masa, které jsou ve správném poměru nasolené a zpestřené kmínem. Maso je z těch nejlepších částí prasátka. To znamená, že mezi kousky najdete maso z kýty, kotlety, plece nebo krkovičky. V některých dokonce i bůček, který podporuje českou tradici.

Hospodyňky ocení, že nakrájené a dochucené maso ve vlastní šťávě můžou kdykoliv použít na vlastní speciality: od guláše, až po staré české knedlo-vepřo-zelo nebo klasické rizoto. Sklenice je vždy připravena a nezaskočí vás ani nečekaná návštěva.

A když budete chtít udělat rychlou večeři, pak staré a osvědčené je podání s chlebem a cibulí. Tímto pohoštěním nepohrdne partner, děti ani hosté. Co se týká právě dětí, specialita je vhodná i pro ně, protože neobsahuje žádné umělé přísady, které by znehodnocovaly kvalitu a ohrožovaly zdraví vašich nejmladších členů rodiny.

Součást pravé české zabíjačky

Kdo zažil českou zabíjačku, kromě jitrnic, tlačenky a dalších vynikajících specialit zajisté ochutnal i naloženou vepřovku. To se určitě olizoval, až za ušima a šťávu z masa dojídal s čerstvým chlebem, protože této laskominky se musíte nabažit do sytosti.

Ne však každý má tu jedinečnou příležitost se zabíjačky zúčastnit, a tak je skvělé, že právě domácí vepřovka může být na vašem stole nebo v lednici připravena v kterýkoliv den.

Tímto produktem správný chlap nikdy nepohrdne!

Kvůli objednávkám nebo pro další informace navštivte naše webové stránky na adrese http://www.domaci-veprovka.cz/.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner