Lidé na sítích řeší Zemanův zvláštní stav na rozloučení s Kuberou

Prezident Miloš Zeman (ČTK)

Prezident Miloš Zeman | FOTO: ČTK

Je tu další vlna dohadů lidí na sociálních sítích, cože se to opět děje s prezidentem Milošem Zemanem. Proč ho museli ze schodů teplického divadla, kde se konal smuteční akt, snášet dva jeho strážci? Proč ho drželi u rakve, aby se nepotácel, či dokonce aby neupadl? Tyto otázky provázejí fotografie z dnešního rozloučení s Jaroslavem Kuberou v Teplicích, kam dorazil i Miloš Zeman. Snímek šířil mimo jiné i známý twitterový glosátor vystupující se satirickými příspěvky pod jménem „Jaroslav Faltýnek“.

Mimo jiné i od něj začaly ukázky prezidentova stavu přebírat desítky dalších uživatelů. Obrázky odhalují podivný zdravotní stav Miloše Zemana, kterého jeho tým zřejmě nedostatečně připravil na dnešní smuteční událost.

Prezident šel velmi pomalu a v předklonu už z limuzíny do divadla, po podpisu do smuteční knihy měl potíže se postavit na nohy a vše bylo ukončeno dosti nedůstojným zdoláním schodů mezi divadlem a limuzínou, které je na snímku zachyceno.

FORUM 24 (Pavel Hofman)

Zdravotní stav Miloše Zemana vyvolává otázky dlouhodobě. Zarážející jsou především změny a ohromné výkyvy, kterými prezident prochází. Jsou události, na kterých nepůsobí jako zdravý člověk a nejeden pozorovatel se o něj bojí. Prázdný pohled, zvláštní točení hlavou, špatná artikulace. Po několika dnech se ale ukáže na jiné akci, kde naopak vypadá o několik let mladší. Dnes v Teplicích měl evidentně ten horší den.

Velmi výrazně také ubylo cest, na které se Zeman chystá. Neuskuteční cesty do regionů, kam jezdil před volbami, nepojede ani do Číny, kterou po celý svůj mandát prosazuje. Prezident se před časem přiznal, že na zámku v Lánech má pyžamové dny, postěžoval si také, že hubne a trpí nechutenstvím, což se údajně změnilo od té doby, co jeho dcera Kateřina přerušila studium v Británii, aby byla poblíž svého otce. Za její asistence také proběhl podzimní zvláštní pobyt Zemana v nemocnici. Byl na přísně střeženém oddělení, zdravotní dokumentace byla vedena pouze psanou formou a velmi přísně byl hlídán každý, kdo k dokumentaci měl přístup.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner