Lidé sdílejí další smutné video Miloše Zemana. Takhle nás reprezentoval na Slovensku

Miloš Zeman a Andrej Kiska (Repro ČT)

Miloš Zeman a Andrej Kiska | FOTO: Repro ČT

Na sociálních sítích se šíří záběry Miloše Zemana ze setkání s Andreje Kiskou. Prezident České republiky je na záběrech viditelně z formy. Poněkud nepřítomné výrazy v obličeji střídá obracení očí vzhůru, smrkání, odfukování a další „kusy“. Video je dalším ze série záběrů, které vypovídají o stavu Miloše Zemana mnohem více než jeho lékaři.

Video najdete například zde.

Jak je na tom bylo vidět nedávno i na summitu politických špiček světa. Všichni při focení stáli, Zeman jako jediný seděl na okraji na židli, nikdo se s ním příliš nebavil. Prezident má vážné problémy s chůzí. Často ho podpírají strážci. Mnohdy má nepřítomný výraz a občas vyslovuje podivná spojení. V jedné z předvolebních diskuzí například řekl, že si dokouří pohanku namísto toho, aby řekl, že dokončí pohádku.

Nedobrého stavu Miloše Zemana si na Slovensku všimli i někteří tamní novináři. Například server Topky.sk. „Je vidět nepříčetný pohled, padající hlavu, vybledlého a trápícího se Zemana. Navíc z chování Kisky vyplývá, že ani našemu prezidentovi to nebylo moc příjemné v takovém stavu s českým prezidentem sedět za jedním stolem,“ uvádí například web. Samotní Slováci stav Miloše Zemana v jejich zemi popsali takto: „Několikrát smrká a kymácí se na židli, kromě toho má zřejmý problém koncentrovat zrak. Po těchto záběrech je na místě pochybovat, zda je zdravotní stav českého prezidenta v pořádku“.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]