Lidé si dělají legraci ze Soukupa a jeho chystaného převratného oznámení

reprofoto youtube.com

Jaromír Soukup, ředitel TV Barrandov | FOTO: reprofoto youtube.com

Jaromír Soukup dnes něco řekne. Prý „učinil zásadní životní rozhodnutí, které výrazně ovlivní českou mediální, politickou i byznysovou scénu“. Hlásá přes TV Barrandov, časopis Týden atd. A jeho „fanoušky“ oznámení, že bude oznámení, velmi baví. Od úterního odpoledne si z generálního nemoderátora dělají legraci a přicházejí s tipy, co vlastně chce poměrně dost zadlužený mediální magnát oznámit.

Nejčastěji to jsou dvě teorie. První, že koupí Lidové noviny. Tato neoficiální informace proběhla už před několika týdny. Není však jasné, proč by se Babiš listu zbavoval. Hojně ho využívá k dehonestaci svých oponentů.

Druhou teorií je, že oznámí kandidaturu na prezidenta. Na tom by nebylo nic překvapivého. Soukupovo ego je totiž nekonečné. Žije v tom, že je geniální mediální manažer a úspěšný moderátor. Proč by tedy nemohl žít v tom, že ho národ potřebuje jako svého prezidenta, že?

Potom jsou tu další verze. Například, že oznámí konec krachující TV Barrandov, nebo její definitivní prodej Číňanům, kteří na ní mají vliv už dnes.

Známé jsou jeho touhy po politické kariéře. Někteří jeho „fanoušci“ tak odhadují, že oznámí kandidaturu ve volbách do Evropského parlamentu. Tuto verzi přinesl i web info.cz. Za SPD, nebo skomírající Zemanovce.  Nikdo jiný by ho asi na kandidátku nevzal.

A potom jsou tu další tipy, že oznámí registrované partnerství, že bude bojovat s Rosenbergem, že má další pořad, že se stěhuje do Ruska, že vyhodil kameramany a bude točit sám sebe ve své televizi, že… a tak dále.

Nejpravděpodobnější je zatím verze Evropský parlament.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner