Myslí na všechny vaše preventivní prohlídky, zná vaše lékové interakce i alergie, ví, kdy jste byli naposledy u zubaře a připomene, kdy máte spolknout antibiotika.  Nová aplikace Family Care hlídá zdraví vaše i vaší rodiny za vás. Už si nemusíte všechno pamatovat, „zdravotní manažerka“ přímo ve vašem mobilním telefonu disponuje vlastní pamětí a šetří tak váš čas.

Novou mobilní aplikaci Family Care si můžete představit jako asistentku, která vede vaši zdravotní evidenci. Pamatuje si, jaké léky jste v minulosti brali, které nemoci a úrazy jste prodělali, zná vaši krevní skupinu i počet dioptrií. Dokáže najít číslo a ordinační hodiny vašeho lékaře a navíc je stále s vámi.

Aplikace Family Care se ale nestará jen o vás, zvládne ohlídat i další členy rodiny. To je výhodné třeba v případě, kdy potřebujete dohlédnout na prarodiče, aby užívali pravidelně léky – aplikace je na to bude sama upozorňovat pomocí sms. Systém umožňuje sdílet údaje z jednoho telefonu na druhý, takže když jde s potomkem k lékaři váš partner, nepřivede ho do rozpaků otázka, na které léky je syn alergický. V krizové situaci může pomoci i integrované SOS tlačítko.

Jak Family Care funguje?
Stačí, když si na začátku založíte virtuální účet, do kterého vyplníte nejdůležitější osobní i zdravotní údaje, a to buď v telefonu, nebo prostřednictvím webového prohlížeče. Zadáte také seznam lékařů a kontakty na ně a informace o své zdravotní pojišťovně. Totéž můžete udělat ještě u čtyř dalších členů rodiny a dvou domácích mazlíčků. Všechny informace budete mít na jednom místě, přehledně, a stále u sebe. Co všechno vyplníte, je přitom jen na vás.

Vstup do aplikace je přes vámi zadaný PIN kód, nikdo nepovolaný se tak k citlivým datům nedostane. Do Family Care se můžete přihlásit také přes Facebook, Google+ nebo e-mail. Aplikace je ke stažení zdarma pro operační systémy Androida iOS v 5 jazykových verzích.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner