Zajímá vás, kam směřuje moderní architektura? V tom případě se podívejte na průřez nejpozoruhodnějšími stavbami z celého světa, které byly minulý týden vybrány čtenáři odborného internetového magazínu ArchDaily a mají se stát inspirací pro rok 2017.

Jako každoročně, také letos proběhlo na stránkách on-line magazínu ArchDaily hlasování čtenářů, jehož cílem bylo vybrat pět finalistů z každé kategorie soutěže Bulding of the yer. Patří mezi ně například realizace objektů komerčních, kulturních, sportovních, administrativních, průmyslových, zdravotnických, ubytovacích nebo obytných a jejich interiérů.

Do soutěže bylo přihlášeno více než 3000 projektů a hlasovalo o nich 30 000 čtenářů z řad odborné veřejnosti. Výsledkem je přehled těch nejzajímavějších realizací ze všech koutů světa. Jejich autoři pocházejí z různých zemí a mají rozdílný styl práce. Mezi finalisty proto nalezneme jak slavné stálice architektonického nebe, tak i méně známé projekty. Všechny však spojují originalita a nápaditost.

Největší přínos této soutěže bezpochyby spočívá především v tom, že je podnětnou inspirací pro moderní architektonickou tvorbu.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner