Možná vás překvapí, že na Rohanském ostrově v Rezidenci Vltava najdete na jednom místě přírodu, poetické výhledy i vyspělé technologie. Pojďte se s námi podívat do ukázkového bytu, který navrhl Ateliér Kunc Architects.

Stále populárnější lokalita pražského Karlína nabízí svým obyvatelům atraktivní bydlení v centru města. V dosahu mají spoustu divadel i kin, administrativní budovy, obchody i školy. Přesto se nemusejí obávat hluku velkoměsta. To rozhodně platí pro majitele bytů v Rezidenci Vltava. Díky skvělým vlastnostem materiálů a technologií použitých při stavbě objektu mají zajištěné absolutní soukromí, klid i bezpečí. Přitom si mohou každý den užívat nádherný výhled na pražská panoramata

Ateliér Kunc Architects navrhl jeden z tamějších moderních interiérů. Pro architekta Michala Kunce jsou hlavními prioritami dobrý pocit z odvedené práce a perfektní výsledek. Jde mu především o to, aby vznikl byt nebo dům, ve kterém je radost bydlet. „Rozumíme totiž nejenom domům a bytům, ale taky od začátku jakékoliv spolupráce pečlivě nasloucháme jejich budoucím majitelům. Povídání si, to je základ všech příběhů. V tomto duchu jsme také navrhli ukázkový byt Rezidence Vltava,“ říká architekt Michal Kunc.

Bytový projekt Rezidence Vltava developerské skupiny Horizon Holding je atraktivně a velkoryse řešené bydlení, které se vyznačuje vysokým standardem vnitřního vybavení. „Projekt, pro který jsme v našem ateliéru navrhli a do detailu zrealizovali ukázkový byt, se nese v našem oblíbeném designu Nordic style a podtrhuje tak celkový koncept Rezidence Vltava. Tu charakterizuje světlo, prostor a harmonie jako hlavní hodnoty při dotváření nejhezčích částí Rohanského ostrova,“ dodává Michal Kunc.

Ale v tomto případě nejde pouze o interiér. Na prostorné terase si můžete vychutnávat nejen překrásný výhled, ale třeba i romantickou snídani ve dvou. A co teprve večerní posezení s přáteli u vína a čerstvě grilovaných steaků. No uznejte, není to ideální? Užíváte si pobyt venku za vlahých lehkých večerů, ale nemusíte se (na rozdíl od majitelů zahrad) zatěžovat neustálým sekáním trávy ani zaléváním záhonů.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner