Toužíte po pěkném a pohodlném domě, ale stále nevíte, pro jaký typ stavby se rozhodnout? Zveme vás na prohlídku Rezidence Prestige od akciové společnosti Canaba.

Rezidence Prestige je reprezentativní luxusní rodinné sídlo navržené v neoklasicistním stylu moderní městské vily. Velmi impozantně působí především symetrické průčelí se sloupovím. Zasklená terasa se snadno promění podle potřeby či počasí v zimní zahradu sloužící k příjemnému posezení. Na harmonii všech detailů a barevném ladění i kombinaci použitých vysoce kvalitních a hodnotných materiálů je prostě vidět ruka zkušeného architekta. „Rozhodli jsme se navrhovat domy sice originální a funkční, ale zároveň jednoduché, aby si je mohlo dovolit mnohem širší spektrum veřejnosti, ale aby byly přitom hezké a aby se v nich cítili dobře nejen sami majitelé, ale třeba i děti jejich dětí. Zkrátka navrhovat domy pro život, jaký je,“ říká hlavní architekt společnosti Canaba Vlastimil Hlavatý. Originální architektura stavby je sice doladěná k naprosté dokonalosti, ale podoba domu i vnitřní dispozice a vybavení jsou zcela variabilní a každý si je může přizpůsobit podle svých představ.

Obytný prostor je pojatý velice velkoryse, ale nechybí tu ani klidná intimní zákoutí. Příjemnou atmosféru vytváří především kombinace jemných hřejivých přírodních barev, jimž vévodí krémová, béžová a růžová. Z interiéru navrženého na míru, dokonalých tvarů a perfektního řemeslného zpracování promlouvá krása ušlechtilých materiálů, jako jsou mramor, hedvábí, samet, kůže, nerez ocel či přírodní dřevo. Prolínají se zde různé styly, které se navzájem doplňují tak mistrovsky, že vás tady nenapadne nic jiného, než kouzelné slovo „domov“.

Stále ještě nevíte, zda se pustit do náročné investice a stavby? Není také divu. Vždyť se jedná o důležité životní rozhodnutí. Toho si jsou vědomi také architekti ze společnosti Canaba. „Naše zodpovědnost jde tak daleko, že každý nový typ domu je nejdříve realizován jako vzorový, abychom si mohli sami ověřit, že jsme zvolili správné řešení. A také, aby si mohli klienti život v novém domě nanečisto prožít. I proto jsme otevřeli unikátní projekt Centra vzorových domů v Nehvizdech u Prahy, kde si lidé mohou na vlastní kůži vyzkoušet a udělat představu, jak je konkrétní dům velký, jak je uspořádán, kolik je uvnitř místa, světla, jak se dají místnosti zařídit,“ dodává Vlastimil Hlavatý.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner