Barbadoská zpěvačka je známá svým módním stylem, v němž kombinuje zdánlivě nekombinovatelné. Umění skloubit na první pohled nesourodé prvky v harmonický a zajímavý celek nyní předvedla ve své jarní kolekci, kterou navrhla ve spolupráci s oblíbenou značkou sportovního oblečení Puma.

Jarní kolekce značky Fenty Puma by Rihanna je inspirována obdobím vlády francouzského krále Ludvíka XVI. v kombinaci s pouličním stylem. Netradičním spojením romantických a sportovních prvků vznikla extravagantní řada oděvů, jež ukazuje streetwearovou módu v zcela novém světle – jako ženskou, smyslnou ba dokonce až éterickou.

Přestože zpěvačka ctí tradici značky a vychází ze sportovního stylu, kolekce je plná jemných pudrových barev, z nichž převažuje světle růžová a fialová či zelená, neotřele pak působí spojení pastelových tónů s módní khaki. Oděvy z lehkých materiálů a luxusních látek doplňují romantické detaily, jako jsou krajky, volánky či perly. Nechybí ani korzety, negližé, podvazky a vějíře, které odkazují k hlavní múze – Marii Antoinettě.

“Z kolekce jsem opravdu nadšená, je velmi zábavná a lehká. Inspirací mi byla Francie, Marie Antoinetta a samotný palác ve Versailles,” uvedla Rihanna. “Zkombinovat sportovní oblečení s královskou módou byla výzva a já doufám, že se výsledek lidem bude líbit,” dodala zpěvačka a úspěšná módní návrhářka.

Modely z kolekce, jež má evokovat francouzskou královnu v tělocvičně, sklidily po svém představení v rámci loňského podzimního týdne módy v Paříži velký ohlas z řad odborníku i veřejnosti. Nyní jsou k dostání i v České republice.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner