Mladší sestra vévodkyně z Cambridge se stala hvězdou doslova přes noc. Před šesti lety na svatbě Kate s princem Williamem zazářila jako družička v bílých, na tělo ulitých, šatech s vodou ve výstřihu od Alexandra McQueena natolik, že téměř zastínila nevěstu a zařadila se na seznam nejvyhledávanějších osobností na internetu.

Dnes se nevěstou stane i ona sama. Po téměř dvouletém vztahu si vezme movitého finančníka Jamese Matthewse. Očekává se, že půjde o jednu z nejsledovanějších svateb letošního roku. Zúčastní se jí i samotná vévodkyně, k níž Pippu váže velmi pevné sourozenecké pouto.

Často se spolu objevují na veřejnosti, obě jsou sportovně založené a dokonce vyznávají i podobný styl. Decentním líčením dávají vyniknout přirozené kráse, husté pěstěné vlasy obvykle nosí volně rozpuštěné. V oblékání upřednostňují klasickou eleganci. Pippa ovšem, na rozdíl od vévodkyně Cathrine, není svázána přísným královským protokolem, a tak si může dovolit o něco více experimentovat.

Třiatřicetiletá Pippa od doby, co se před několika lety stala celebritou, ušla na poli módy velký kus cesty. Byť na královské svatbě svou bílou róbou oslnila, její běžný módní styl byl zpočátku podroben kritice. Na jedné straně jí byly vytýkány sklony k překombinování outfitu, na straně druhé jí byla vyčítána přílišná formálnost. Postupně si však Pippa našla svůj styl, jenž nepostrádá osobitost a díky kterému se zařadila na seznam nejlépe oblékaných žen Británie.

V jejím šatníků převládají tlumené a neutrální barvy, jako je béžová, šedá, vínová, hnědá a černá, nevyhýbá se ani jemným vzorům a jejich vzájemných kombinací. Základem jsou klasicky střižené šaty zkrácené délky, v nichž vynikne její sportovní postava. Nechybí ani nadčasové kabáty, trenčkoty a saka, stejně tak jako kvalitní kabelky. Ležérní styl zastupují padnoucí džíny a lehké halenky. Stejně jako Kate i Pippa si oblíbila boty na klínku, které splňují nároky na elegantní, a přitom pohodlnou obuv. Ze značek dává přednost britským L.K.Bennett, Suzannah, Alice Temperley či Stella McCartney.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner