Ani v pondělí, 29. května 2017, to nebudou mít designérky pořadu Jak se staví sen Martina Pištěláková a Zuzana Schubertová nijak jednoduché. Budou se muset vypořádat s přáním paní Zdeňky, která touží vařit v pohodlné kuchyni a navíc chce pro svou dospívající dceru zařídit pokoj, jenž bude jednoznačně in.

Byt paní Zdeňky byl původně vybavený velmi skromně. Téměř veškeré zařízení totiž pocházelo z darů od sousedů a kamarádů. A ačkoli majitelka není nijak náročná a neměla pro designérky žádné omezení, přesto by chtěla vytvořit své jediné dceři domov, kam by se ráda vracela. Zajímá vás, jestli se to povedlo? Už teď se můžete podívat na fotky před návštěvou televizního štábu a po ní.

Designérky se snažily, aby Zdenčin byt vyzařoval něco z její osobnosti. Inspirovalo je to, že je kreativní, veselá, má ráda barvy a maluje obrazy. Proměna by proto měla působit optimisticky. Naplánovaly pro ni novou kuchyň. Ta bude sice v bílém lesku, ale doplňky budou barevné. Barevné budou i zdi a zařízení bytu. Sedačka bude mít žlutou barvu, a protože paní Zdeňka ráda maluje, vytvořily jí v obýváku koutek na malování s atypickou skříní na barvy.

Díky proměně interiéru vznikne navíc samostatný pokoj pro dceru Hanku. V pokoji bude mít nábytek pro teenagera, a hlavně soukromí, které ve svém věku potřebuje. A Zdeňka bude konečně mít svou vlastní postel. Její čelo ozdobí Zdeňčiny obrazy. Podlaha bude v celém bytě vinylová – světlé barvy a v předsíni bude kamenný koberec a dekorace z kamínků.

Co myslíte, podařilo se designérkám navzdory malé rozloze bytu vytvořit samostatný pokoj pro dceru, otevřenou ložnici pro matku, lépe uspořádanou kuchyň s jídelním stolem, kout pro malování a obývací pokoj?

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner