Letošní jubilejní 70. ročník mezinárodního filmového festivalu v Cannes si nenechaly ujít nejznámější tváře světového showbyznysu. Herečky, zpěvačky i modelky předvedly na červeném koberci honosné i puristické róby, rafinované šaty s hlubokými výstřihy a vysokými rozparky, ale i extravagantní doplňky. Rihanna přitahovala pozornost slunečními brýlemi, topmodelka Kendall Jenner vzbudila rozruch ponožkami v sandálech.

Jeden z největších módních nešvarů se již brzy možná stane hitem. Kendall Jenner vynesla na červený koberec vzdušnou róbu značky Giambattista Vali, kterou doplnila zlatými střevíčky Jimmy Choo a ponožkami. Populární modelka, jež má jen na sociální síti Instagram přes 80 milionů fanoušků, tím okamžitě upoutala pozornost světových módních magazínů, které její neobvyklý outfit hodnotily jako jeden z nejpovedenějších.

Mezi nejvíce fotografované hvězdy letošního filmového festivalu patřila i další z nové generace topmodelek, Bella Hadid. Její světle růžové šaty od Alexandra Vaulthiera měly natolik vysoký rozparek, že více odkrývaly než zahalovaly, stejně tak jako průhledná róba od Ralph & Russo, kterou vynesla na akci Amfar Gala.

Nejhonosnější róby předvedla indická herečka a Miss World 1994 Aishwarya Rai, jež vynesla červené šaty Ralph & Russo z haute couture kolekce a opulentní bleděmodré od návrháře Michaela Cinca. Valéry modré patřily na červeném koberci k nejoblíbenějším barvám, světlé tóny zvolila i zpěvačka Rihanna nebo topmodelka Elsa Hosk. Česká modelka Petra Němcová naopak zazářila v temně modré toaletě od newyorské designérky Cristiny Ottaviano.

Nejzajímavější róby z filmového festivalu v Cannes si prohlédněte v galerii.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner