Kdo by netoužil po tom, aby si mohl pořídit svou vysněnou kuchyň? A vůbec nevadí, že pro jednoho je to ta dřevěná ve venkovském stylu, zatímco pro druhého moderní linka v elegantní šedi. Nebo jste zatím na vážkách? Inspirujte se v naší fotogalerii.

Není pochyb o tom, že kuchyň má být zařízená a vybavená nadmíru prakticky. Bytoví architekti proto stanovili několik základních pravidel, díky nimž se nám tam potom snadno obsluhují všechny spotřebiče a tím pádem se tam i báječně vaří. My se však tentokrát nebudeme zabývat vestavěnou troubou ani indukční varnou deskou či americkou lednicí. Zaměříme se na ryze estetickou stránku věci a podíváme se na nejkrásnější kuchyně poslední doby.

Sice záleží na vkusu každého z nás, ale obecně se dá říci, že kuchyním většinou vládnou barvy světlé, ať už je to přímo bílá nebo slonová kost, vanilka, přírodní béžové či odstíny šedé. Stále častěji se ale také objevují kuchyně „barevné“ nebo takové, které využívají kontrastu, ať už se jedná o klasickou kombinací bílo-černou nebo bílo-červenou apod.

Chcete-li obdivovat krásu kuchyní, nemůžete samozřejmě zapomenout především na styly. Nezáleží tolik na tom, jestli zbožňujete provence, shabby chic, retro, industriál či modernu. Důležité však je, abyste sladili kuchyňskou linku se spotřebiči, případně ostatní zařízením v místnosti. Výhodou je, že na to pamatují nejen kuchyňská studia, ale i výrobci spotřebičů, kteří dodávají na trh celé kolekce například ve stylu retro. Takže kreativitě se sice meze nekladou, ale pokud se přece jen nemůžete rozhodnout, která je pro vás ta pravá, podívejte se do naší fotogalerie.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner