Atmosféra anglického venkova je naprosto neodolatelná. Pohoda, elegance, dřevěný nábytek, textilie v pastelových barvách, porcelánové nádobí – to všechno jsou charakteristické rysy tohoto stylu. A právě tuto jedinečnou atmosféru si můžete vychutnat i v Čechách. Stačí, když navštívíte showroom Anglická sezóna, který najdete v krásně zrekonstruovaném statku v Hobšovicích nedaleko města Slaný.

Pěkné bydlení patří neoddělitelně k současnému životnímu stylu. Někteří z nás se při zařizování svého bytu či domu neúnavně pídí po posledních trendech a top produktech, jiní se rádi nechávají unést romantikou a léty ověřenou tradicí. Právě je (ale nejen je) určitě potěší návštěva v Anglické sezóně, obchodě, který se nedávno přestěhoval z pražského Smíchova do daleko stylovějšího prostředí – na vesnický statek do Hobšovic.

A co vás tady čeká? Jak už název napovídá, najdete tady bytové zařízení v anglickém stylu, jehož sezona však nikdy nekončí. Můžete si zblízka prohlédnout dřevěný nábytek vyráběný starými truhlářskými postupy. Vybrat si zde můžete také zajímavá retro svítidla a krásné dekorace. Nechybí tady ani nezbytné anglické tapety a textilie.

Především vás ale čeká vřelé přivítání od paní majitelky a spousta speciálních odborných rad i originálních nápadů. Pokud vás anglický styl okouzlí natolik, že si zatoužíte v tomto duchu zařídit i své bydlení, můžete si domluvit i návštěvu designérky u přímo vás doma.

Tak teď už jen nezbývá, než si naplánovat malý výlet. Pak nám asi dáte za pravdu, že Anglická sezóna není jen obyčejný obchod, a proto určitě ani vy nezůstanete jen u jedné návštěvy. Jde totiž o návrat k přírodě, ke kořenům, je to prostě návrat domů.

 

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner