Nevěsta Becky Turneyová dostala od svého nastávajícího manžela Kellyho zvláštní svatební dar. Její syn Triston nebyl fyzicky přítomen na slavnosti na Aljašce, ale jeho srdce bylo.

Triston zemřel nečekaně v roce 2015 ve věku 19 let a ženich zorganizoval překvapení a dal Becky příležitost setkat se s Jacobem Kilbym, mladým mužem, který dostal od jejího syna při transplantaci srdce.

Podle stanice BBC začal Kelly plánovat překvapení s Jacobem o čtyři až pět měsíců dříve. Becky, které je 40 let, tak mohla pomocí stetoskopu slyšet na Jacobově hrudníku srdeční tlukot svého syna.

Na Facebooku Becky uvedla, že její svatební den je nejlepší den jejího života.

Jedno prázdné místo bylo vyhrazeno na oslavu pro Tristona se zprávou, která zní: „Jsem v době vaší svatby v nebi, tak co mám dělat? Přijdu na Zem, abych ji strávil s vámi. Nechte mi jednu volnou židli. Možná mě neuvidíte, ale budu tam.“

Událost vyvolala na sociálních sítích ohlas.

„Děkuji, že jsi dala jiným rodinám život. Jsem matka malého chlapce, který dostal transplantaci srdce,“ napsal Becky jeden uživatel Facebooku. „Je mi to moc líto, že jsi ztratila svého drahocenného syna. Nemůžu slovem říci, co znamená, že jsi se rozhodla dát životů a naději ostatním, když se tvůj svět zhroutil.“

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner