Návraty z dovolených bývají většinou spojené s nostalgickými vzpomínkami. Vždyť většinu z nás zase čeká ubíjející kolotoč všedních dní. Prodlužte si dovolenkovou pohodu. Stačí si jen pořídit pár šikovných doplňků v tom správném stylu.

Vzpomínáte na chvíle strávené v zářící barevné Argentině? Jste nadšeni její překrásnou krajinou a provokuje vás svým nespoutaným jižanským temperamentem? Tento pulzující mix můžete přenést i k sobě domů. Stačí k tomu pár kousků dřevěného nábytku a několik pestrobarevných doplňků.

Milovníci tyrkysového Karibského moře, zelených palem a  písčitých pláží asi spíš zavzdychají při vzpomínce na slunečné dny strávené například na Arubě. Chcete se zas cítit jako byste byli na pláži? Vsaďte na tyrkysový nábytek a dekorace, přidejte pár žlutých detailů a nezapomeňte na růžové plameňáky.

Možná je vám nejbližší asijský svět, který je plný kontrastů. Není divu! Vždyť tam najdete pulzující velkoměsta, poklidné horské vesnice i starobylé svatyně. Interiéry zařízené v asijském duchu jsou plné exotického dřeva, sytých barev a doplňků navozujících atmosféru harmonie a klidu. Ve fotogalerii najdete tipy, jak můžete vnést atmosféru kouzelné Asie i do svého bytu.

Důstojnost, lesk a vznešená zdobnost – to jsou typické prvky pro orientální Maroko. Je to země, která fascinuje a inspiruje umělce po celém světě. Výjimečnost marockých interiérů tvoří především typický vzor, orientální mozaiky, bohatě zdobené lampy, ažurový nábytek a dekorace. Něco z toho se dá sehnat i u nás. Své hosty tím určitě naprosto uchvátíte. Dokonalou atmosféru pak už jen umocníte šálkem marocké whisky (speciálního mátového čaje).

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner