Toužíte mít v koupelně koberec? Teď už to není problém. Pořiďte si tkaný vinyl, který je od obyčejného koberce k nerozeznání. A přitom má praktické vlastnosti vinylové podlahy. Pěknou a zároveň pěknou na podlahu můžete také pořídit svým dětem. Na trhu je totiž elastická podlaha, která určená přímo do dětských pokojů.

Tkaný vinyl 2tec2 je novinkou, která nahradí nepraktický koberec. Vinylová příze s jádrem ze skleněných vláken je na tkalcovských stavech spletená dohromady a za tepla zalisovaná, takže výsledným efektem je krytina se vzhledem elegantního koberce, ale i se všemi praktickými výhodami vinylové podlahy.

Designově zajímavou krytinu od belgického výrobce na český trh dováží Kratochvíl parket profi. V nabídce jsou hned tři kolekce: Stripes, Shades a Colorful. Dílce z kolekce Colorful jsou unikátní v tom, že mění barvu s ohledem na směr pokládky. Z jednoho dekoru je tak možné vytvořit nejen pohledově jednolitou podlahu, ale například i různě barevnou šachovnici. Může se tak stát, že po několika letech užívání podlahy změníte směr dílců a získáte tak úplně nový design, aniž byste kupovali novou podlahu.

Elastická podlaha Wineo je zas ideální pro toho, kdo hledá kreativní a environmentální řešení zároveň. Ti nejmenší si na obrázkové podlaze budou rádi hrát, ti starší se na ní budou cítit dobře. Povrch krytiny je hřejivý, příjemný i pro bosou nohu.

Jedná se o ekologickou elastickou podlahu, která staví na přírodních a recyklovatelných surovinách, bez příměsí chlóru, změkčovadel a rozpouštědel. Podlaha je zdravotně nezávadná a neuvolňuje žádné škodlivé látky. Navíc bez problémů odolá divokým hrám vašich neposedných potomků. Dokonce bez větší námahy odstraníte i skvrny od barevných propisek. A obávat se nemusíte ani rozlitých čajů a dalších nápojů, protože jí nevadí voda ani vlhkost.

Stejně tak povrchu neškodí sluneční světlo, proto i po letech zůstanou pestrobarevné obrázky stejně krásné. Dalším velkým plusem je snadná údržba, podlaha zvládá všechny běžné čistící přípravky. Uzavřený povrch krytiny, ošetřený polyuretanovou vrstvou, garantuje snadné, rychlé a důkladné čištění. Údržbu vám usnadní barevný fabionový sokl, díky němuž zabráníte případnému poškození stěn během úklidu.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner