Přespat pod širákem, sledovat polární záři a přitom ležet v posteli a kolem sebe mít veškerý komfort, to může zažít každý, kdo na Islandu navštíví hotel Buubble.

Doslova magickou noc můžete prožít v hotelu, který je výsledkem speciální bublinové koncepce Roberta Robertssona.  V hotelovém pokoji-bublině vzniká díky  speciálnímu ventilačnímu systému mírný přetlak. Trvale obnovuje vzduch uvnitř dvou- až sedminásobek objemu za hodinu a tímto způsobem zabraňuje vlhkosti. Bublina je vybavená topením s termostatem, takže je v ní teplo celou zimu.

V bublinách, které se nacházejí v lese, je umístěná manželská postel, takže je to ideální pro pobyt dvou dospělých lidí. Některé bubliny mají dokonce možnost dětské přistýlky. Tento typ ubytování bohužel nedisponuje hygienickým zařízením ani kuchyňkou, které jsou k dispozici v nedalekém areálu. 

Díky průhledným stěnám speciálního hotelového pokoje můžete být zase o něco blíž přírodě. V zimě si užijete romantický třpyt sněhu a polární záři, v létě můžete sledovat nádherné ptáky, motýly, hvězdy nebo třeba úplněk. A přitom se nemusíte bát, že na vás zaútočí nějaké zvíře nebo že se na sněhu třeba nastydnete.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner